onhan se selvä että jos nuo rakkauden ammattilaiset eli huorat ottavat kymenenkin asiakasta päivässä (joskus vähemman)niin heille on puhtaampaa ajella posliiniksi.joskus voi asiakkaita olla enemmänkin.mutta normaali ihminen ei ole kuin yhden kanssa yleensä kerralla.parempi olla erossa hurien tavoista,luulen näin,jollei itse meinaa alalle ryhtyä.eli normaali karvaisuus kunniaan ja voihan sitä vähän siistiä jos haluaa!
luonnollisuus
kesää vaan
4664
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
no se on onneksi sinun oma mielipiteesi. kyllä karvattomalle pillulle on paljon kivempi antaa suuseksiä kuin että saa koko ajan kaivella hammastikulla karvoja hampaiden välissä. taidat olla sitä sukupolvea joko harrastaa seksiä vai lähetys saarnaja asennossa ja ilman valoja pimeässä huoneessa. minä olen mies ja ajelen myös karvani pois aika ajoin koska vaimoni tykkää ottaa mielummin suihin sillai ettei ole karvat koko ajan tiellä. oletko ikinä ottanut keneltäkään suihin ja onko sinulta otettu. kyllä olen sitä mieltä että jos olisit ottanut joltakin suihin niin tietäisit mitä tarkoitan
Sä et tiedä näistä asioista vielä mitään. Olet varmaan niin nuori vielä että olet olet nähnyt vain isosiskosi posliinin jolla ei ole vielä karvat puhjennut ja siksi et tiedä mistä puhut. Kun pääset naisten makuun niin alat ymmärtämään naisen luonnollisuuden ja sen kauneuden kun on nätti pehko peitteenä. Se on kuin sammaleen peittämä kallio.
Posliini menee vielä nuorella ja kiinteällä kropalla mutta ymmärrän kyllä miksi toiset ajavat ne kusen väriset karvat pois. Sekään ei ole hyvä kun sieltä sitten paljastuu .......ties mitä....yäk
Niin tiedoksi vain sinullekkin poju että kaikilla HUORILLA on posliini !
täytyy kyllä sanoa että sä olet täysin tietämätön näistä asioista...
Ja mikähän mielestäsi on se "normaali ihminen" ja "normaali karvaisuus" ? Siis onko karvansa ajellut mielestäsi ilman muuta "huora"? Täälläkin on aika usein niitä, joiden mielestä vain oma mielipide on "normaalia" ja muiden on siis epänormaalia.
Monien näkemys on myös sellainen, että kaikki karvattomista naisista tykkäävät miehet ovat jotain petoviilejä ja haluavat katsella karvattomia tussuja siksi, että siinä olisi jotain sairasta viehtymystä alaikäisiin ja lapsiin. Minä pidän kovasti alapäästään karvattomista kaikenikäisistä naisista. En siksi, että fantasioissani kuvittelisin heidät pikkutytöiksi, vaan siksi, että naisen jalkoväli kaikkine mahdollisine muotoineen ja poimuineen kiinnostaa miehenä minua erinomaisen paljon. Ja kun se on karvaton, se sekä näkyy että tuntuu koskettaessa paljon paremmin kuin karvojen peitossa olevana. Tuo efekti on niin voimakas, että tätä miestä viedään silloin ihanasti ja lujaa. Ja huorittelut jätän omaan arvoonsa. Rohkeita hyvällä itsetunnolla varustettuja - mielellään karvattomia - naisia pitää kunnioittaa riippumatta siitä, antavatko he elämänsä aikana a) kenellekään, b) vain yhdelle, c)kaverille kans tai d) koko pesäpallojoukkueelle. Ja jos näkevät hyväksi elää ikänsä karvaisina, niin se on heidän oma ratkaisunsa, jota myös pitää kunnioittaa. Ja kunnioittamiseen ei todellakaan kuulu huorittelu.