Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Liikaa spermaa

Häiritseekö naisia, jos spermaa tulee paljon.
Itselläni on se ongelma, kun laukean, niin spermaa
tulee melkein kahvikupillinen.
Olen yrittänyt vähentää sen määrää, tyydyttäen itseäni
kolmestikin päivässä,...... se vähän auttaa. :=(
132431
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

ei sillä kyllä ole mitään väliä ainakaan mun mielestä, en sinuna ois siitä huolissaan. sama kai se on tuleeko sitä lusikallinen vai ämpärillinen :D ainahan lakanat voi vaihtaa !

Äänestä

Mua ei häiritse tippaakaan. Päinvastoin. Musta on ihanaa jos spermaa tulee paljon ja lastit tulee vartalolle ja suuhun. Mulla taitaakin tosin olla jonkinlainen spermafetissi. Pilluun laukeamisesta en niin välitä. Mies siitä tykkää mutta itse mieluiten näkisin sperman tai saisin sen suuhuni.

Äänestä
  • Mistähän sitä kahvikupillinen tulisi, siis mistä varastosta, anatomia on suht. sama kaikilla.

    Äänestä

Joopa joo, tuskin sulta niin paljoo tulee. ;-)

Mä tykkään siitä mitä vähemmän tulee. Kunhan se tavaran määrä on miehen normaali (maksimi). Mutta ei se haittaa jos paljon tulee. Enemmän vaan siivottavaa/nieltävää.

Siitä en kauheesti tykkää jos mies alkaa ääneen ihastelemaan ja analysoimaan että kuinka paljon tällä kertaa lensi. En oo kyllä ketään siitä moittinu, mutta mulle tulee siitä tylsä, penis-keskeinen olo.

Nykyisen kanssa tykkään silloin kun hän tulee pimpsaan, koska hän niin usein tulee muualle että ihan mietin onko pimpsaasa jotain vikaa.

Äänestä
  • käy poroerottelu aikaan lapissa niin laphalaiset hoitelee sun ongelman samalla.......

    Äänestä

  • vähentää kirjoitti:

    käy poroerottelu aikaan lapissa niin laphalaiset hoitelee sun ongelman samalla.......

    ei sitä kummiskaa nii hirveesti tule?

    Äänestä

Mitä syöt ravinnoksi?
Käytätkö lisäravinnevalmisteita? Mitä merkkiä?

Onko lääkitystä ? Jos, mitä?

Mitä juot ja paljonko?

Minkä kokoinen olet?

Äänestä
  • Jos vatkaa kanamunia sokerilla ja lisäät siihen ruokaöljyä ja kaurahiutaleita.Syöt paljon jogurtteja,niin kokomies valuu pian spermana. Myös luontaislääkitys voi lisätä spermaa. Ja et arvaa kuinka naitattaa- kokeile!

    Äänestä

  • zyri kirjoitti:

    Jos vatkaa kanamunia sokerilla ja lisäät siihen ruokaöljyä ja kaurahiutaleita.Syöt paljon jogurtteja,niin kokomies valuu pian spermana. Myös luontaislääkitys voi lisätä spermaa. Ja et arvaa kuinka naitattaa- kokeile!

    Ei kellään miehellä tule kahvikupillista spermaa.Se on puppua. Sitä tulee noin 1-3 ruokalusikallista korkeintaan. Silläkin määrällä siittäisi useita lapsia.

    Äänestä

Tää on provo. Spermaa tulee keskimäärin n. 20ml.

Äänestä

On kuulemma tutkittu asia. Tomaateissa on jokin aihesosa joka vaikuttaa siemennnesteen määrään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


siemensi kirjoitti:

Häiritseekö naisia, jos spermaa tulee paljon.
Itselläni on se ongelma, kun laukean, niin spermaa
tulee melkein kahvikupillinen.
Olen yrittänyt vähentää sen määrää, tyydyttäen itseäni
kolmestikin päivässä,...... se vähän auttaa. :=(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu