Tanja ja eläinsairaalan lemmikit

Tanja vanheimpainvap

Miksi hitossa siinä pitää olla tämä Tanja!!!!! Sen vuoksi joutuu aina vaihtamaan toiselle kanavalle. Menis kotiinsa nauttimaan omillaan, ukollaan ja lapsellaan. Ällö Tanja!

2

383

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sepä se

      Julkisuudessa pitää olla tavalla tai toisella. Koska ei enää pärjää poliitikkona (arvostus kadonnut mm. Lex-Karpelan takia) niin pitää tunkea naamaansa koko kansalle sitten telkan kautta.

      Jotkut ihmiset vaan on sellaisia ettei ne osaa elää ilman että naama on kaikkien nähtävillä. On niitä muitakin, kuten vaikka eräs tv-ohjelman juontaja jota tässä aihealueella on parikin ihan tuoretta ketjua sekä tuon tv-ohjelman vieraana ollut wannabe-julkkis.

      Turhat julkkikset pois! Emme kaipaa mitään Marioita, Tuksuja, Aitolehm..Aitolehtiä ym. Noita turhia julkkuja suoltaa kaikenmaailman SeOikeat ja BB:tkin taviksista joille tuntuu olevan hemmetin tärkeää saada naamansa ja nimensä julki. Vaikka eivät edes ole tehneet mitään muuta kuin olleet jonkun aikaa jossain hemmetin talossa.

      Jos itse olisin muusikko, en edes haluaisi kellua lehtien palstoilla ja jokapaikassa. Musiikki puhukoon puolestaan ja olisin vain ihan tavallinen ihminen, mieluiten kokonaan vailla julkisuutta.

      Kun lopetettais toi turhien julkkujen palvonta ja BB:t ja Seoikeat, niin ehkäpä turhat julkutkin vähenisi ja kun kukaan ei enää olisi kiinnostuneita heistä niin sekin vähentäisi. Olisi sellainen itseään syövä automaatti.

    • doimintaja

      Eduskunnassa neiti/rouva isi T oli pelkkä kulu. Nyt tämä TV ura sentään on enemmän työtä. En tietty kato sarjaa, kun tuo Tn olemus ei oikeen sytytä. Olis ollu varmasti PALJON perempia juontajia, jotka oikeesti pitää eläimistä. Toni Halme olis olla parempi, mut on kuollu... se olis sentään uskottava, jos replat sovittas sankarin sanoiksi. Nuoria ja kauniita naisiakin olisi varmaan jonoksi ollut saatavissa. Ehkä Astro-TV olis ollu sopiva höpisemis ohjelmaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      70
      3139
    2. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      62
      2495
    3. Hei........

      Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.
      Ikävä
      56
      2126
    4. Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?

      Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1
      Sinkut
      94
      2045
    5. Heilutetaanko peittoa hieman

      Heilutetaan peittoa vähän ;3
      Ikävä
      55
      1952
    6. Tilanteesi nyt?

      Kysymys otsikossa
      Suhteet
      42
      1584
    7. Kaipaan sua, Ope

      Mietin, että ajatteletko sinä minua?..
      Ikävä
      40
      1550
    8. Mä en jaksa suojella sua enää

      Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t
      Ikävä
      14
      1253
    9. EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!

      "Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p
      Maailman menoa
      139
      1168
    10. Vuodetvierii

      E siitä tulee nyt 50 vuotta oivoi
      Ähtäri
      6
      1083
    Aihe