O´boy Dark

Onko kukaan kokeillut O´boyn tummepaa kaakaojauheversiota? Miten hyvin sekoittuu ja miten maistuu? Pakkauksessa sanotaan sekoittuvan hyvin, mutta niin luki siinä vähempisokerisessa versiossakin, joka ei mielestäni sekoittunut niin hyvin kuin normiversio.
3437
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tuli joku kuukaisi sitten ostettua, aika pahaa.

Äänestä

Maistoin juuri, hyvää on!

Äänestä

Todella hyvää. Kohtuullisen mieto ja vähäsokerisempi maku. Nam!
Harmi vain nyt katoamassa kaupoista.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


sjsjsj kirjoitti:

Onko kukaan kokeillut O´boyn tummepaa kaakaojauheversiota? Miten hyvin sekoittuu ja miten maistuu? Pakkauksessa sanotaan sekoittuvan hyvin, mutta niin luki siinä vähempisokerisessa versiossakin, joka ei mielestäni sekoittunut niin hyvin kuin normiversio.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu