Minkäkokoinen on ISO penis? Jotkut naiset valittavat miehellään olevan liian iso..
Itselläni on paksu 20 senttinen... on kehuttu isoksi...
Kommentteja..
Itselläni on paksu 20 senttinen... on kehuttu isoksi...
Kommentteja..
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
on sellainen kyrpä, joka sattuu missä tahansa asennossa, tai jota ei saa edes mahtumaan sisälle.
ei ole kovin iso. Siis tarkottaa sitä, että naisen pilluun ei kovin pitkää kalua mahdu. Normaalisti 12-15 cm ja sitten ei enempää sinne mene. Pilluhan kyllä venyy mutta kyllä se sattuu jos kamalan paksu on. Yleensä naiset saa kolme sormea laitettua pilluunsa niin, että se vielä tuntuu hyvältä. Tämä siis niillä naisilla jotka eivät kovin aktiivisesti venyttele itseään millään suuremmillä värkeillä. Toki paksumpaakin kuin kolmen sormen paksuista sinne mahtuu, eikä se ihan heti tee kipeää.
Jos mies ei osaa lämmitellä naista oikein(=kosteaksi) niin mikä tahansa vehje saattaa sattua, näin ainakin minulla. Monenkokoisia on ollut, isoja ja pieniä, mutta aina sama juttu.
Nykyiseni vehje näyttää kyllä aika pelottavan isolta ja paksulta kun sitä katsoo, aina miettii että voiko se sinne mahtua (olisiko se ainakin 25cm, en ole pahemmin mittaillut)Mutta tunteet ja intohimo on pelissä niin kyllä sitä sitten kuitenkin nauttii aina niin maan pirusti...;)