Toivottaa koko Suomi ja Avaruus.
Vastaukset 7
- mies savosta
Aloitusviestin kirjoittaja tarkoittaa mimmiliigaa.
- RAVistin.
Pelit on kuin heinolan tyttöjen sullaluistekerhon harjoituksistjta.
- Jepjep**
Tottakai, JOS vaan rahkeet riittää.
- mies savosta
Vaikka NHL-Mestaruuteen helpoin ottein, mutta ei osallistu antaessa säälistä muille mahdollisuuden.
Pulloposki Kalervo haluaa SaPKon liigaan.
- Liiga Jyrä
viimeistään kun Hifk, Jokerit, Tps,Tappara ja Ilves jättää liigan niin divarista nousee uusia joukkueita siihen Suomi Sarjaan vai millä nimellä sarjaa sitten kutsutaankaan.
- Jepjep**
Liiga Jyrä kirjoitti:
viimeistään kun Hifk, Jokerit, Tps,Tappara ja Ilves jättää liigan niin divarista nousee uusia joukkueita siihen Suomi Sarjaan vai millä nimellä sarjaa sitten kutsutaankaan.
Ilves??? :-DDDDD
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ny se loppuu ( Kuhmo)
Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.531394Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan
Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt191074- 93987
- 77683
- 37678
- 27500
Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki
Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.21489- 26451
Nainen, miten suhtautuisit
Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?53450Voitko kirjoittaa mulle tänne mies?
Jos täällä käyt? Ihan kaverimielessä, jos ei muuten? Haluaisin jutella sinun kanssa. Mulla on edelleen jotenkin niin h30423