Toivottaa koko Suomi ja Avaruus.
SaPKo liigaan!
7
569
Vastaukset
- mies savosta
Aloitusviestin kirjoittaja tarkoittaa mimmiliigaa.
- RAVistin.
Pelit on kuin heinolan tyttöjen sullaluistekerhon harjoituksistjta.
- Jepjep**
Tottakai, JOS vaan rahkeet riittää.
- mies savosta
Vaikka NHL-Mestaruuteen helpoin ottein, mutta ei osallistu antaessa säälistä muille mahdollisuuden.
Pulloposki Kalervo haluaa SaPKon liigaan.
- Liiga Jyrä
viimeistään kun Hifk, Jokerit, Tps,Tappara ja Ilves jättää liigan niin divarista nousee uusia joukkueita siihen Suomi Sarjaan vai millä nimellä sarjaa sitten kutsutaankaan.
- Jepjep**
Liiga Jyrä kirjoitti:
viimeistään kun Hifk, Jokerit, Tps,Tappara ja Ilves jättää liigan niin divarista nousee uusia joukkueita siihen Suomi Sarjaan vai millä nimellä sarjaa sitten kutsutaankaan.
Ilves??? :-DDDDD
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh932225Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr1561828- 1751370
- 233836
- 65764
- 62759
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol10751Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako212623- 49607
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </349591