Suomen Turku toivottaa onnea hopeasta.
Vastaukset 6
- HPKfani
Hopea ei koskaan ole häpeä, se on totuus. Ja parempi se on kun pronssi.
- Laura1
Se on hieno saavutus, kun on mitaleilla. Olitte toiseksi paras joukkue tällä kaudella, jota tuskin kovin moni uskoi. Vaikka heti pelin jälkeen se tuskin riemua nosti, niin uskoisin, että nyt ainakin hopean arvo on korkealla. Syystäkin!
- mieleeni
Hämeenlinnan PronssiKerho on nyt vanhentunut nimitys. Tällä hetkellä se on pikemminkin HoPeaKerho, mut ehkä ens vuonna sit Hämeenlinnan PoikaKerho, ken tietää. On se Rautakorpi sen verran velho. Tosin Dufva oli jopa parempi häviäjä, koska tunnusti Tepsin rehdisti paremmaksi, kun taas Tukka-Jukkan mielestä kiekkko ei pomppinut heille.
- tuomareita
mieleeni kirjoitti:
Hämeenlinnan PronssiKerho on nyt vanhentunut nimitys. Tällä hetkellä se on pikemminkin HoPeaKerho, mut ehkä ens vuonna sit Hämeenlinnan PoikaKerho, ken tietää. On se Rautakorpi sen verran velho. Tosin Dufva oli jopa parempi häviäjä, koska tunnusti Tepsin rehdisti paremmaksi, kun taas Tukka-Jukkan mielestä kiekkko ei pomppinut heille.
jotkut on sekä huonoja häviäjiä, että voittajia.
- HokkeyFan
Onnittelut hopeasta kerholle, se on hieno saavutus. Mutta heittäkää se rautakorppi ulos, tapparan peli on nyt hienoa kattoa kun se ei enää kahvaa.
- 45 TEHOPISTETTÄ
JOSSAIN VAIHEESSA TULEE KULTAA.....2010-2011 ON RINDELL VETOVASTUUSSA......ITSEKKIN AINA DIGANNUT HPKOOTA
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kysely : Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan
Ylen kysely: Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan – eivät edes hallituspuolueiden omat kannattajat Kes1481612Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku1431403Kelan mukaan veronpalautukset ovat tuloa tuet lähti
https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000012225387.html Verohallinnon maksama veronpalautus tulee niille, jotka ovat mak131942Sinkkujen tilanne kiinassa katastrofaalinen
800 naista osallistui sinkkujen iltaan, paikalle saapui 0 miestä. Ei mahdollisuuksia, kun nainen on 38 -vuotias, ja123866- 78827
- 62788
Stubbin ylimielinen uho vie Suomea sotaan!!?
https://m.youtube.com/watch?v=aQ3c540lm9o Miten voi olla että maamme presidentii toimii näin vastuuttomasti kuten hölöt328659Minne katosi Sofian Jeff-rakas ystävä?
Seiskalehden mukaan Jeffreytä ei ole näkynyt, kuin kesäkuussa maininta Sofian ommissassa insramissa. Onko jo tullut ero159621- 39606
- 6560