Onko teillä naisilla fantasiota vammaisista miehistä?
Kysymys naisille?
Bert
51512
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
ettekö te kaikki miehet oo jotenkin vammaisia.. ellette oo tunne vammaisia niin sitten teillä ei vaan muna pelitä..
elikkä kyllä meillä on niitä vammasista fansioita..
Fyysisesti rajoittuneet miehet ei ole ollenkaan sen seksittömämpiä kuin miehet yleensäkään. Joskus olen ainakin leikitellyt ajatuksella harrastaa seksiä sellaisen miehen kanssa, joka olisi halvaantunut jaloistaan...
tällaisen, vaikkei sinänsä asiaan (seksifantasioihin) kuulukaan.
Laitoin kokeeksi deitti.net:iin ilmoituksen, ihan sellaisen "normaalin", ehkä vähän hempeänkin, jos niin voisi sanoa. Toisaalta, taidan vähän hempeä olla itsekin :)
Minulle vastasi eräs tyttö, ja koska hän vaikutti ihan mukavalta, vastasin takaisin. Kerroin siinä myös tästä lievästä, synnynnäisestä liikuntavammastani, joka ilmenee hieman "terveitä" huonommista kävelystäni ja (fyysisestä) :) tasapainostani.
Seuraavassa mailissaan hän kommentoi asiaa näin: "mietin sitä, mitä kerroit... ja ei kai se minua haittaa, kun kerran vastasin". Tämä oli eilen.
Tänä iltana hän sitten kirjoitti uudelleen sanoen: "kuule, ei tästä taitaisi mitään tulla, hyvää kevään jatkoa vaan sinulle".
Minusta tuo on lähinnä huvittavaa, että ensin sanotaan yhtä ja sitten toista. Toisaalta, eipähän sitten tärvääntynyt turhaa aikaa meiltö kummaltakaan :)
No, meitä on moneksi, niinhän se on.
No oli varmaankin sinun onnesi ettette tavanneetkaan. Jos noin pinnallinen tapaus sitten löytyikin kuoren alta.
Tsemppiä vaan jatkoon!
...tuo lämmitti mieltä :) Ja olet kyllä oikeassa, meillä ei ko. henkilön kanssa olisi luultavasti ollut paljonkaan yhteistä.
Välillä vaan tuntuu, että tämä sinkkuus jo riittäisi, vaikka tässä ne omat hyvät puolensa onkin. Vaihteeksi olisi mukava kokeilla taas sitä toista vaihtoehtoa, ja kaikkia sen mukanaan tuomia asioita. Tai ehkä kysymys on siitä, että minä ajattelen sen tuovan mukanaan sellaisia asioita, joita nyt eniten kaipaan.
Mutta eipä lannistuta, kevät on jo pitkällä, sitten tulee kesä ja...ties mitä kaikkea mukavaa :)