Nelonen on nyt ihan persiistä. Ei tarvitse jatkolupaa..ei...
näin on näreet..
2
356
Vastaukset
- rosyyri laki
Onko sun muka pakko kattoo NELOSTA??? Mä katon ainakin mielummin NELOSTA, kun riman alla olevaa maikkarin super suora mainontaa. Mainokset on surkeita aina, mutta uppaavat tyhmiin suomi ihmisiin ja kotona on läjä romua jolla ei tee mitään.
Itse NELOSEN ohjelmat on kirkkaasti parempia, kun maikkaren sexfäktorit ja salaset silsat. Nelonen ja maikkari pitäs yhdistää ja poistaa Sub-TV/Jimbeen. Näin tulis 2 toimivaa ja hieman laadukkaampaa ohjelmaa olis vara lähettää. Mut kun EI, nuo kas junttia mainos kanavaa kisaa keskenää SAMOIS asiakkasta ja HINTA laskee mainoksilla alas, mikä siis nakertaa voittoa. Shit on se jok u uus tv suomi maionstaa lisää kanava, jota en oo ees katonnu noiden mainosten takia.
Vähämmän kanavia, PARAMPAA LAATUA!!- Nelonen erillään
Maikkaria ja Nelosta ei saa ikinä yhdistää! Sitäpaitsi onneksi ovat eri firman kanavia. Maikkarin ja Subin omistaa ruotsalaiset, kun taas Nelosen omistaa Sanoma oy. Jos jotain pitää lopettaa, niin Maikkarin ja Subin voisi lakkauttaa molemmat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1218596Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su4307857Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-105438Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite825089Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill294889Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?2373407- 1253124
Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os353016Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin853009Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps252620