Mossadin maine on pelkästään

sitä, että läntiset maat salii mossadin murhata ja tehdä terroristi-iskuja maallaan.
mm WTC ?
mm. suomi ei pidätä mossadin agentteja, jotka käy täällä murhaamassa ja järjestämässä kaiken mailman iskuja, mm koulu!

Vaan ne lähtee reittilennolla kotiin!
4139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Miksi jokainen juutalainen jäi iskupäivänä kotio töistään WTC-torneissa???
Miksiköhän...

Äänestä

kaikkihan sen tietää

Äänestä

Vainoharat vaan pahenee. Nyt koulumurhatkin jo saadaan Mossadin tiliin. Minulta meni fillarista rengas puhki. Mossadin agentit olivat käyneet heittämässä nastojani kotipolulleni. Mitään motiivia en keksi heidän toiminnalleen, mutta kyllä ne menivät sen tekemään. Tämä on faktaa! Ja tämä on faktaa, koska tuossa lukee niin. Asia on todistettu.

Äänestä

Mossad on pelkää paskaa, muolla kuin länsimielisissä maissa!

Suomi suojelee Mossadin terroristeja!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Supo ei suoje! Meitä kirjoitti:

sitä, että läntiset maat salii mossadin murhata ja tehdä terroristi-iskuja maallaan.
mm WTC ?
mm. suomi ei pidätä mossadin agentteja, jotka käy täällä murhaamassa ja järjestämässä kaiken mailman iskuja, mm koulu!

Vaan ne lähtee reittilennolla kotiin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu