Täytyy hattua nostaa ukolle. Ensimmäisen kerran kuulen sen suusta jotain järkevää.
Urheiluruudun haastattelussa Harkimo totesi että "tepsi on hoitanut asiansa hyvin, me huonosti. Tällä rahamäärällä meidän pitäisi olla paljon tepsin edellä."
Sokea kanakin löytää näköjään toisinaan jyvän.
Harkimo
2
306
Vastaukset
- Jani-Ville
ekana sen Jortikan Turkuun menevään junaan. Toi on niin menneisyyden touhua toi Jortikan valmentajuus. Ajat on muuttunut. Viime kaudella Jyp ja Tänä vuonna Tps on näyttäneet, että ajat on muuttuneet ja Jokereitten lyhytjänteinen pullistelu ja pelaajien osto on ihan täyttä kuraa.
- Åboy
Näin se on. Jortsun olisi aika jo suunnitella muita hommia kuin valmentamista. Aikoinaan kaikki mihin "midas" koski muuttui kullaksi mutta ei sekään ikuisesti kestä. Noi vanhat valmentajat vaan aina nousee pinnalle jostain kuin korkki. Suhonen, Aravirta, Jortsu, Tamminen sun muut. Aika muuttuu ja nyt tarvitaan uusia näkemyksiä menestymiseen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 804476
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺854361Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭433719Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli163393Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle402937En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä142632Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm102624IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm391943Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1581698Savon murteella viäntäminen asiakaspalvelussa?
Olin äsken tekemisissä puhelimitse rahoitusalan firman asiakasneuvonnassa. Tyyppi väänsi leveää savoa oikein perusteelli941238