Ei helvetti, alkaa jo tuntumaan että sub ei välitä paskan vertaa mitä ihmiset haluaisivat katsoa!
Olen lueskellut niitä "Kysy subilta" ja "Sub vastaa" kommentteja, ja joka toisessa viestissä kysytään, koska Supernaturalin neljäs kausi tulee ruutuun, itsekkin olen sähköpostin välityksellä kysynyt, MUTTA MITÄÄN EI KOSKAAN VASTATA!!
Ymmärrän toki, että Sub on "erittäin kiireinen" kanava vastaillessaan jonkun random tyypin kysymään Biisonimafian kysymykseen, mutta kun jo isompi massa alkaa kysymään samaa asiaa, olisi jo asian eteen aika tehdä jotakin.
Nyt vittu tympäsee!
9
633
Vastaukset
- jiyuföivh
vittu tympäsee, on olemassa vaihtoehtoja.
- AIVAN!
Pommi kouraan ja Subin työntekijät panttivangeksi!
Voit räjäyttää lopuksi itsesi ja muut Dean ja Sam Winchesterin puolesta! - kufilycu
AIVAN! kirjoitti:
Pommi kouraan ja Subin työntekijät panttivangeksi!
Voit räjäyttää lopuksi itsesi ja muut Dean ja Sam Winchesterin puolesta!tarkoitin kylläkin lähikohteita ja vaihtoehtoista sukupuolta.
- ...
kufilycu kirjoitti:
tarkoitin kylläkin lähikohteita ja vaihtoehtoista sukupuolta.
Miten vaihtoehtoinen sukupuoli auttaisi saamaan jonkun ohjelman ruutuun?
AHAA!
Senkö takia se imatrankirkko"rouvakin" vaihtoi sukupuoltaan. Luodakseen vaihtoehtoisen sukupuolen ja saamaan jonkun ohjelman ruutuun...? - kufilycu
... kirjoitti:
Miten vaihtoehtoinen sukupuoli auttaisi saamaan jonkun ohjelman ruutuun?
AHAA!
Senkö takia se imatrankirkko"rouvakin" vaihtoi sukupuoltaan. Luodakseen vaihtoehtoisen sukupuolen ja saamaan jonkun ohjelman ruutuun...?jos vittu tympäsee, siinä vieressä on se toinen aukko, siis lähikohde. Voit myös kokeilla toisen sukupuolen edustajia.
- Petomaani2
kufilycu kirjoitti:
jos vittu tympäsee, siinä vieressä on se toinen aukko, siis lähikohde. Voit myös kokeilla toisen sukupuolen edustajia.
tai vaikka naapurin koiraa...
- ruben oscar
varmaan on vaikeaa, jos naitattaa, mutta vittu tympäisee. Subin suhteen se tarkoittaisi, että lähettäkää pornoa ?
- bättre folk
Kysy ruotsiksi niin vastaavat varmasti, omistajien kieli
- palaute kanavalle
Mikään vittu ei kelpaa vittu ihmisille vitto. Olipa vittu toiminta vittu tai saippuaa, niin vittu ei vaan vittu kelpaa. Vittu lupamaksukin on vittu perseestä ja vittu mainokset vittumaisia. On tää vittu ihmis vittu elo vitun vaikeaa vittu sentään vittu. Onneks ei vittu oo pakko vittu kattoo vittua koko vitun päivää vittu vaan voi vaihtaa vittun kanavaa vitun ohjaimella toiseen, josta vittua taas tulee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552513Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot971009- 64881
- 61774
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648