LTALEHTI ILOITSI

KUN SAI NIINISTÖN HAUKIOLTA HAASTATTELUN, KONAISTA KAKSI SANAA, EN TIEDÄ, KUN HE KYSYIVÄT NIINISTÖN TULEVAISUUDEN SUUNNITELMIA.
2147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Variksille jo Tommeille nyt viitsii ataa mitään, ne nayttää olevan taas tosi näljässä, lehdillä menee huonosti, määrätyillä lehdillä.

Äänestä
  • Minkälainen suhde tämä sitten on? Kulissisuhde? Eivätkö he puhu enää toisilleen. 30 vuoden ikäero tosin tekee, ettei paljon puhuttavaa ole.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


konaista kaksi sanaa kirjoitti:

KUN SAI NIINISTÖN HAUKIOLTA HAASTATTELUN, KONAISTA KAKSI SANAA, EN TIEDÄ, KUN HE KYSYIVÄT NIINISTÖN TULEVAISUUDEN SUUNNITELMIA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu