Heips kaikille!
Lemmikkieläimiin keskittyvä MAUHAU-foorumimme osoitteessa http://mauhau.foorumini.net/ kaipaisi uusia aktiivisia käyttäjiä eläinten ystävistä! Foorumillamme keskustellaan pääasissa eläimistä, niin karvaisista kuin karvattomistakin.
Foorumillamme on keskustelun lisäksi muitakin erilaisia toimintoja, joista esimerkkeinä galleria, kalenteri, ilmoitustaulu, Suloisin lemmikki -kilpailu jne. Foorumillamme on myös erittäin ystävällinen ilmapiiri ja sopivan tiukat säännöt, joiden mukaan foorumimme pyörii. Meillä on myös ihanan raikas ja iloinen ulkoasu, sekä erittäin selkeät ohjeet kaikkien foorumimme toimintojen käyttämiseen!
Kurkkaa foorumillemme ja rekisteröidy jos siltä tuntuu, kiitos! :)
Etsitään aktiivisia kirjoittajia eläinfoorumille!
Heidi-
1
474
Vastaukset
- Heidi-
Monilla on ollut hakusessa foorumin rekisteröitymisnappi, eli se on ylhäällä keskellä muiden nappien kanssa. Siinä on "tyyppi/ukkeli" ja valkoinen plus merkki->
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja16922185Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant669377Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.247383Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va656240SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1795846Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3215350Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot304878HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.864510Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm894281"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153770