Kaipaako oinasmies jatkuvaa hellyyttä? Siis sanoja sekä tekoja. Ainakin hän on itse todella tunteellinen niin teoissa kuin sanoissakin. Kestääkö juttu, jos välillä käyttäytyy hieman viileästi eikä itseä(minua) sytytä aina lähteä hänen hellyyttelyyn mukaan?(en tee sitä tarkoituksella! olen veskari itse, joten normisettiä minulle)
Mietin et karkotanko hänet luotani, jos välillä olen hieman torjuva enkä kokoajan jaksa vastata hänen lepertelyihin? Olen siis ehkä hieman tyly hänelle. Pelottaa, en halua todellisuudessa luopua hänestä mistään hinnasta! Mutta en viitsi esittää semmoista, mitä en todellisuudessa ole.
Ajanko hänet itse pois?
Ei ole tarkoitus
1
751
Vastaukset
- +
Olet väärässä paikassa puhumassa. Kerro tuo miehelle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614388KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1503187Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482502Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?512445- 982115
- 241893
- 231632
- 301616
- 1611484
- 341253