Huomaa miten täällä jotkut provoilijat on taas vauhdissa.. Niin kuin aina. Heti kun yhden kommentin kirjoittaa jonnekin niin eiköhän heti perään tule useampaan viestiketjuun jotain kirjoitusta. Tosi typerä tapa yrittää vääristellä asioita.. No siinäpähän yrittää. Lukijallakin on vastuunsa. Helppo vain huomata tuo asia kun muuten tälläkin palstalla ollut aika hiljaista tänään.
Pienenä huomiona
taas vain et
9326
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
valitettavasti on. Jos ei ole uskallusta omia asioita saada järjestymään, niin yritetään
kateuksissaan estää toistenkin onnen aihiot! Se on hemmetin totta, mikä meitä vaivaa?
Eli minä olen se joka pisti tuohon tsemppausketjuun klo 20.42 lisäyksen. Muuta en ole tänne kirjoittanut.. Paitsi tuon aloituksen ja tämän. Aika jännää sinällään.. Täytyy aika haukkana olla kyttäämässä milloin jollekin palstalle ilmestyy jotakin.
Ps. En kirjoita tämän jälkeen enää näille palstoille mitään tänään.. Ellei tähän tule kommenttia.
Olen aloittaja..
Nämä kysymykset eivät häiritse, koska tiedän että Juha on minun takia täällä :)
Minä vastaan kysymyksiin ja silloin minusta tuntuu että me keskustelemme yhdessä :)
Minulla tänään oli todella kiva mieliala sen takia :)
Olisi kiva jos me voimme keskustella sillä tavalla enemmän tai jopa tavata uudestaan jossakin tutussa paikassa :)
Mutta nyt minäkin lähden pois :)
http://content.foto.mail.ru/inbox/thamar/83/i-282.jpg
Hyvää yötä :)
Murr..
sulta arvoisa kirjoittelija, että miksi noita kissan kuvia jatkuvasti.? Samaistutko jotenkin tuohon
arvaamattomaan ja kesyttömään eläimeen, vai onko se maniaa? Ei vaikuta kovin aikuismaiselta, taidat olla hyvin nuori ja äärimmäisen feminiininen, osuinko oikeaan?
Kuvat kertovat että se on minun viesti ja lisäksi se tuo tunnelmaa siitä mitä haluan sanoa koska minulta sanat puuttuvat. En pysty sanomaan suomen kielellä kaikkea mitä haluaisin sanoa. Kuva on minun toinen puoli. Minun on helpompaa kertoa asioita viivoilla ja väreillä ja tunteilla. Minun teksteistä puuttuu intonaatio, enkä osaa kirjoittaa rivien väliin. Olen taiteilija. Kuva on helpompi kuin teksti.
Sen lisäksi kuva on myös viesti.
Kuva tuo mielikuvitusta
syntyy oikea dialogi eikä väittely.
Ei minun tarvitse täällä todistaa mitään.
En tykkää suorasta viestittelystä.
:)
suomiteksti onnistuu! Taiteilija hmmm..? Narsistinen.
Kiitos vastauksestasi, hyvää illanjatkoa. Jääkiekkoa katsomaan.
Narsistinen vaan osaan lentää omissa ajatuksissani :)
http://stat11.privet.ru/lr/08313128b0c1765f17a5410290308d6a
Hyvää yötä !
Tota noinnii... Onko sun *PIIP* viimeset nrot 206?