anterolle arvostusta!

auto-anterosta pitäisi valmistaa jo oma vitsikirja, sen verran legenda hemmo toi on....
3174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

eikä mikään tollojen fanisivu.

Ainoa tapa saada tuo ilmiö järjestykseen on olla täysin kuin sitä ei olisikaan.

Äänestä
  • haiskahti omaan tojotollon nimimerkkiin.

    Äänestä

Mun mielestä suomalaiset liikenteessä nysvääjät ja kaiken maailman perseenkaivajat ovat kyllä iso vitsi, joka ei tosin naurata, kun omalle kohdalle liikenteessä sattuu..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hahahahaaaaaaaaa.... kirjoitti:

auto-anterosta pitäisi valmistaa jo oma vitsikirja, sen verran legenda hemmo toi on....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu