isi osti mulle kotarin xD

köyhät kyykkyyn xDDD vittu nyt on smoto vanteet ja tt kotari :P perkele ku on nannaa isi osti saatana
121207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Noloon pyörään tuhlasit isäsi rahat. KTM on nolo mopolta näyttävä lelu jolla ei saa pätkääkään rispektiä tien päällä. Kukaan yli 15v ei anna mitään arvoa jollekkin noloille enduroille ja supermotoille. Endurot ja supermotot ovat tarkoitettu olemaan mopoja eivätkä moottoripyöriä. Custom-kevarit näyttävät moottoripyöriltä, ja vielä tosi siisteiltä semmoisilta ja ovat tyylikkäitä, ja niillä saa rispektiä ihan aikuisiltakin ihmisiltä. Ja mitä suorituskykyyn tulee niin kyllä custom-kevareista esim. Honda Shadow 125 vie sun kotaris mennen tullen kisassa koska siinä on V2 nelitahti-moottori niin kuin isoissakin customeissa, ja kunnolla vääntöä toisin kuin sun yksi sylinterisessä 2-tahtisessa nolossa ja hitaassa mopolta näyttävässä lelussasi. Mene viivalle sillä sun kotarillas joskus jotakin oikeata kevaria kuten vaikkapa just sellaista Shadowia vastaan, niin tulet jäämään tosi nolosti.

Äänestä

keulat pystyssä kaivarissa. Pissiksien vitut lotisi kun ohi väänsin. En vaan pysähtynyt niin kuin HD-mies, koska kyytiin ei mahdu ketään. Kotona runkataan koska ei kotarilla naista saa.

Äänestä

häh hää

Äänestä
  • vitun puupää xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    Äänestä

  • reoijgoi0rehjgre¨gre kirjoitti:

    vitun puupää xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    Hah haa et tajuu pointtii,ei se mitään.
    Ei voi kauhalla vaatia jos on...

    Äänestä

ette tiiä ktm mitää kotka on kova peli ja se sanoo brum brum

Äänestä
  • Tietokoneen, ja vanhemmat sen vähäisen järjen.

    Äänestä

eividdu mage ooks kova jädkä :---D

Äänestä

ktm=köyhän TM..

Oma Fantic TZ125 2T muuten jättää kotarin.. :D
Fanticissa scuderia ferrarin suunnittelemat moottorit, big one -tehari vakiona :D

Äänestä

Talvellakaan ei saa enduroilla mitään rispektiä ?
Talvella smotot on ihan paskaa, aivan sama tuleeko respectii.
Ite en ainakaan tollasille KTM jonneille jotka pyörii smotoilla kesällä jossain miiteissä takarenkaan puhki anna mitään rispektiä.
Ei smotoissa mitään vikaa, mutta KTM smoto = jonne :)

Äänestä

Ei hyvää päivää taas pilin nysvääjät, mitä läppää... "Rispektiä", siinä taas Suomi nuoriso on loistossaan.. Isännät valkkaa pyörän "perunavaon" perässä, jotta saavat "Rispektiä".. Saipahan vuoden loppuun hyvät naurut..

V***u, pyörä hommataan sitä vasten, jotta se on äijien juttu, siinä ei akkoja kaivata.. Perunavaon perässä "mopoilevien" kannattaa ostaa Sukisuki PV, sillä irtoo.. :-)

Äänestä

Multa saa" rispektiä" kun viitsii lähteä ajamaan enskaa. Siellä kun alkaa pärjäämään omin avuin on jo" rispektinsä" ansainnut. Mikäli virtaa riittää hoitaa hommat niin että pääse jopa kisoihin asti, saa multa kunnioitusta. Se jo vaatii aikapaljon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ktm :P kirjoitti:

köyhät kyykkyyn xDDD vittu nyt on smoto vanteet ja tt kotari :P perkele ku on nannaa isi osti saatana

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu