isi osti mulle kotarin xD

ktm :P

köyhät kyykkyyn xDDD vittu nyt on smoto vanteet ja tt kotari :P perkele ku on nannaa isi osti saatana

12

1157

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • CustomsForLife

      Noloon pyörään tuhlasit isäsi rahat. KTM on nolo mopolta näyttävä lelu jolla ei saa pätkääkään rispektiä tien päällä. Kukaan yli 15v ei anna mitään arvoa jollekkin noloille enduroille ja supermotoille. Endurot ja supermotot ovat tarkoitettu olemaan mopoja eivätkä moottoripyöriä. Custom-kevarit näyttävät moottoripyöriltä, ja vielä tosi siisteiltä semmoisilta ja ovat tyylikkäitä, ja niillä saa rispektiä ihan aikuisiltakin ihmisiltä. Ja mitä suorituskykyyn tulee niin kyllä custom-kevareista esim. Honda Shadow 125 vie sun kotaris mennen tullen kisassa koska siinä on V2 nelitahti-moottori niin kuin isoissakin customeissa, ja kunnolla vääntöä toisin kuin sun yksi sylinterisessä 2-tahtisessa nolossa ja hitaassa mopolta näyttävässä lelussasi. Mene viivalle sillä sun kotarillas joskus jotakin oikeata kevaria kuten vaikkapa just sellaista Shadowia vastaan, niin tulet jäämään tosi nolosti.

    • Kotariboy

      keulat pystyssä kaivarissa. Pissiksien vitut lotisi kun ohi väänsin. En vaan pysähtynyt niin kuin HD-mies, koska kyytiin ei mahdu ketään. Kotona runkataan koska ei kotarilla naista saa.

    • ja pärsaukinen

      häh hää

      • reoijgoi0rehjgre¨gre

        vitun puupää xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


      • pärse--
        reoijgoi0rehjgre¨gre kirjoitti:

        vitun puupää xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

        Hah haa et tajuu pointtii,ei se mitään.
        Ei voi kauhalla vaatia jos on...


    • budhabuddas

      ette tiiä ktm mitää kotka on kova peli ja se sanoo brum brum

      • on lahjottanut

        Tietokoneen, ja vanhemmat sen vähäisen järjen.


    • eeben-poju

      eividdu mage ooks kova jädkä :---D

    • madeinitaly

      ktm=köyhän TM..

      Oma Fantic TZ125 2T muuten jättää kotarin.. :D
      Fanticissa scuderia ferrarin suunnittelemat moottorit, big one -tehari vakiona :D

    • Husse WRE

      Talvellakaan ei saa enduroilla mitään rispektiä ?
      Talvella smotot on ihan paskaa, aivan sama tuleeko respectii.
      Ite en ainakaan tollasille KTM jonneille jotka pyörii smotoilla kesällä jossain miiteissä takarenkaan puhki anna mitään rispektiä.
      Ei smotoissa mitään vikaa, mutta KTM smoto = jonne :)

    • Moporisti90

      Ei hyvää päivää taas pilin nysvääjät, mitä läppää... "Rispektiä", siinä taas Suomi nuoriso on loistossaan.. Isännät valkkaa pyörän "perunavaon" perässä, jotta saavat "Rispektiä".. Saipahan vuoden loppuun hyvät naurut..

      V***u, pyörä hommataan sitä vasten, jotta se on äijien juttu, siinä ei akkoja kaivata.. Perunavaon perässä "mopoilevien" kannattaa ostaa Sukisuki PV, sillä irtoo.. :-)

    • 111+111

      Multa saa" rispektiä" kun viitsii lähteä ajamaan enskaa. Siellä kun alkaa pärjäämään omin avuin on jo" rispektinsä" ansainnut. Mikäli virtaa riittää hoitaa hommat niin että pääse jopa kisoihin asti, saa multa kunnioitusta. Se jo vaatii aikapaljon.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi

      Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.
      Maailman menoa
      117
      6319
    2. Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies

      Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk
      Ikävä
      379
      6135
    3. Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?

      Työ­matkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotelli­surmasta tie
      Lapua
      69
      5930
    4. Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"

      sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni
      Maailman menoa
      344
      3962
    5. Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten

      Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril
      Maailman menoa
      145
      2365
    6. Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina

      Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.
      Maailman menoa
      4
      2345
    7. Orpo pihalla kuin lumiukko

      Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA
      Kansallinen Kokoomus
      119
      1403
    8. Onko täällä helmessä tapahtunut vakava rikos?

      Onko kuullut kukaan mitään.
      Haapavesi
      12
      1231
    9. Miten kauan sulla menisi

      Jos tulisit mun luo tänne nyt kahvinkeittoon?
      Ikävä
      185
      1077
    10. Miksi me oikein

      Rakastuttiin?
      Ikävä
      59
      887
    Aihe