köyhät kyykkyyn xDDD vittu nyt on smoto vanteet ja tt kotari :P perkele ku on nannaa isi osti saatana
isi osti mulle kotarin xD
12
1133
Vastaukset
- CustomsForLife
Noloon pyörään tuhlasit isäsi rahat. KTM on nolo mopolta näyttävä lelu jolla ei saa pätkääkään rispektiä tien päällä. Kukaan yli 15v ei anna mitään arvoa jollekkin noloille enduroille ja supermotoille. Endurot ja supermotot ovat tarkoitettu olemaan mopoja eivätkä moottoripyöriä. Custom-kevarit näyttävät moottoripyöriltä, ja vielä tosi siisteiltä semmoisilta ja ovat tyylikkäitä, ja niillä saa rispektiä ihan aikuisiltakin ihmisiltä. Ja mitä suorituskykyyn tulee niin kyllä custom-kevareista esim. Honda Shadow 125 vie sun kotaris mennen tullen kisassa koska siinä on V2 nelitahti-moottori niin kuin isoissakin customeissa, ja kunnolla vääntöä toisin kuin sun yksi sylinterisessä 2-tahtisessa nolossa ja hitaassa mopolta näyttävässä lelussasi. Mene viivalle sillä sun kotarillas joskus jotakin oikeata kevaria kuten vaikkapa just sellaista Shadowia vastaan, niin tulet jäämään tosi nolosti.
- Kotariboy
keulat pystyssä kaivarissa. Pissiksien vitut lotisi kun ohi väänsin. En vaan pysähtynyt niin kuin HD-mies, koska kyytiin ei mahdu ketään. Kotona runkataan koska ei kotarilla naista saa.
- ja pärsaukinen
häh hää
- reoijgoi0rehjgre¨gre
vitun puupää xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
- pärse--
reoijgoi0rehjgre¨gre kirjoitti:
vitun puupää xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Hah haa et tajuu pointtii,ei se mitään.
Ei voi kauhalla vaatia jos on...
- budhabuddas
ette tiiä ktm mitää kotka on kova peli ja se sanoo brum brum
- on lahjottanut
Tietokoneen, ja vanhemmat sen vähäisen järjen.
- eeben-poju
eividdu mage ooks kova jädkä :---D
- madeinitaly
ktm=köyhän TM..
Oma Fantic TZ125 2T muuten jättää kotarin.. :D
Fanticissa scuderia ferrarin suunnittelemat moottorit, big one -tehari vakiona :D - Husse WRE
Talvellakaan ei saa enduroilla mitään rispektiä ?
Talvella smotot on ihan paskaa, aivan sama tuleeko respectii.
Ite en ainakaan tollasille KTM jonneille jotka pyörii smotoilla kesällä jossain miiteissä takarenkaan puhki anna mitään rispektiä.
Ei smotoissa mitään vikaa, mutta KTM smoto = jonne :) - Moporisti90
Ei hyvää päivää taas pilin nysvääjät, mitä läppää... "Rispektiä", siinä taas Suomi nuoriso on loistossaan.. Isännät valkkaa pyörän "perunavaon" perässä, jotta saavat "Rispektiä".. Saipahan vuoden loppuun hyvät naurut..
V***u, pyörä hommataan sitä vasten, jotta se on äijien juttu, siinä ei akkoja kaivata.. Perunavaon perässä "mopoilevien" kannattaa ostaa Sukisuki PV, sillä irtoo.. :-) - 111+111
Multa saa" rispektiä" kun viitsii lähteä ajamaan enskaa. Siellä kun alkaa pärjäämään omin avuin on jo" rispektinsä" ansainnut. Mikäli virtaa riittää hoitaa hommat niin että pääse jopa kisoihin asti, saa multa kunnioitusta. Se jo vaatii aikapaljon.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k542409Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖281759Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt701434Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me2381320- 1191154
Yritin saada
Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.13990Kronikat..
Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu11963vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos23948- 68933
- 59856