Eero Heinäluoman avautuminen Kreikan avustamiseen antaa perusuomalaisille lisäpotkua menestyä seuraavissa vaaleissa, kun Kotkassa Sirpa Paatero loistaa vaitiolollaan! Se tietää Juho Eerolalle lisä-ääniä vasemmalta niiltä, jotka jo ennestään kyllästyneet Paateron passiivisuuteen mm. enäläisten hämärämiesten bisneksille.
SDP:n ääniä J.Eerolalle
Nedo
3129
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Hyvä teksti tässä liitteenä. Kaksi loistoideaa. Kreikan laina korvatkoon kehitysavun ja Hansa Liitto uudestaan käyttöön.
http://kotkanps.wordpress.com/
Olen pannut merkille että Juhon kirjoitusten tuhovoima on tänä vuonna ollut aiempaa voimakkaampaa. Ennen Juho kirjoitti useammin, mutta aiheet olivat semmoista lillukanvartta. Nyt tulee asiaa harvemmin, mutta sitäkin isompaa. Hansaliitot ja käsivarren palautukset ovat rohkeita aiheita.
Olen myös huomannut että Juho ilmeisen tarkoituksella härnää vihreitä kirjoituksillaan. Mikähän vihreillä on, kun eivät enää vastaa? Kim Soares demareista näyttää olevan ainoa jota ei ole kielletty Juholle vastaamasta.
popopppoppopopopopoppppppppopoopoppppopopopopopopopopopopopopopopopopopopo heh heh.....nedo....hah