Miina Manninen kaunis

Miina is HOT!

Readhead MTV-3 säänainen.upea ilmestys .miina varmaankin aito punapää?? mistähän vois tarkistaa miinaan original olemuksen. sanna k on ku vahanukke iso semmonen.

4

1309

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sääfriikki , Pori,

      Olin jo huolissani, onko Miinan sääret lainkaan esittelykelpoiset kun niitä ei ole näytetty kertaakaan minulle vajaan parin vuoden aikana. Vein sitten viestin MTV3
      Jazz lähetyksen lavalle. Miina , Miina näytä sääres- onko huomenna pouta?
      Seuraavana aamuna miinalla oli sitten sortsit. Hyvän näköiset olivat sääretkin ja seuraava päivä oli Porissa kaunis ja vielä Lämminkin. Pienet teot siis vaikuttavat säähän. Kun Miina siirtyi seuraavina aamuina farkkuihin olivat loput viikon päivät sitten kylmät ja sateiset. Ammattitaitoakin on sekä asiassa, että sen esille tuonnissa.

      Terv . ihailija Pori Pori

    • nätti pimu!

      Tuo Miina on upea. Nam.

    • Tarkkailijat

      Onkohan punaset ppillun karvat??

    • Ihana on

      Kaunis on tyttö. mutta veikkaan värjättyjä haivenia pään komistuksena. Välillä näyttävät tummilta ja sitten haalenee...

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      110
      1064
    2. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      82
      794
    3. Tuleeko Martinasta rouva Muhis

      Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      262
      586
    4. Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?

      Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede
      Kuhmo
      15
      563
    5. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      65
      531
    6. Ei enää kauaa rakkaani

      Ensin minun pitää saatella narsistit oikeuden eteen ❤️
      Ikävä
      92
      499
    7. Miten näytät / näytit ihastumisesi hänelle?

      Toimiko, miten hän vastasi? vinkki5
      Ikävä
      26
      492
    8. Oletko miettinyt sitä

      Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.
      Ikävä
      47
      491
    9. Mökötätkö, kun jäit ilman vastausta?

      Vai mitä ajattelet...
      Ikävä
      47
      427
    10. Haluatko vain sitä

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      30
      416
    Aihe