Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Peli on hävitty.

Finninaamaisista pikkupojista vaan ei ollut pelaamaan miesten peliä.
397
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Rinteen ansiosta lukemat eivät ole 20-1 Tsekille.

Äänestä
  • Karseita virheitä on taas tullut, mutta onneksi Rinne on ollut tosi hyvä. Korpikoski on kenttäpelaajista kanssa ollut ok. Pelin henki on se, että yritetään selvitä hengissä rankkareihin asti. Maalia Suomi ei kyllä pelaamalla tee.

    Äänestä

  • Tattivetti2 kirjoitti:

    Karseita virheitä on taas tullut, mutta onneksi Rinne on ollut tosi hyvä. Korpikoski on kenttäpelaajista kanssa ollut ok. Pelin henki on se, että yritetään selvitä hengissä rankkareihin asti. Maalia Suomi ei kyllä pelaamalla tee.

    Ei ollut kakaroista maalin tekoon. Taidot vaan ei yksinkertaisesti riittäneet. Surkea tiimi. Toivottavasti ens vuonna taas oikeat pelaajat joukkueessa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ohi ON! kirjoitti:

Finninaamaisista pikkupojista vaan ei ollut pelaamaan miesten peliä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu