Röyhkeimmät

Bemareilla. Sitten tulevat Audit ja Passatit. Tämä on oma subjektiivinen mielipiteeni objektiivisen todistusaineiston nojalla. Työn takia nyt taas on tullut ajettua 12,000 viimeisen kuuden viikon aikana. Vuosittainen ajomäärä vaihtelee 90ja 110 välillä.

http://yle.fi/uutiset/ulkomaat/2010/05/brittiautoilijat_pitavat_bemarikuskeja_royhkeimpina_1685537.html
8356
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Toi pitääpaikkansa. Varsinkin penarikuskien kohdalla

Äänestä

Bemareita !

Äänestä

Ei noin vähillä ajokilometrimäärillä kannattaisi lähteä kommentoimaan toisten ajoa. Jos olet työn takia ajanut 12 km viimeisen kuuden viikon aikana ja vuodessa tulee vaan 90-110 km niin voin sanoa että minullakin tulee paljon enemmän enkä ole tällaista huomannut vaikka otankin muut huomioon tosi hyvin. Aja rauhallisesti, älä provosoi muita, ota muut huomioon ja vältä stressiä. Kyllä se siitä, hyvää matkaa!

Äänestä

on kaikkein vittumaisimpia.Joka päivä menee hermot noitten mulkkujen takia.

Äänestä
  • menee hermot Volvokuskien mulkkujen kanssa?

    Äänestä

niillä on valtaa jotka muut ei edes tajuu. ne vaan yrittää, kuolemaansa asti.

Äänestä
  • Hihii! Olet mainio! Olet sankarini!

    Meidän osastolla ei ole yhtään niin kovaa jätkää kuin sitä! Yhdellä oli kyllä joskus Ooppeli, mutta sekin otettiin siltä pois kun se pääsi meidän osastolle. Jos se tulee joskus kuntoon ja päästetään pois, niin se ostaa varmaan Bemarin. Se on ihan samanlainen kuin sinäkin ja haluaa käyttää samoja lääkkeitä.

    Äänestä

Tuollaiset kateeliset nilkit saavat jäädä ojaan ruikuttamaan kun laatu autolla ajavat menee ohi. Hanki dorka kunnon duuni niin voit vaihtaa sen Nissan Zunnys johonkin permium luokan autoon!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kuskit ajavat kirjoitti:

Bemareilla. Sitten tulevat Audit ja Passatit. Tämä on oma subjektiivinen mielipiteeni objektiivisen todistusaineiston nojalla. Työn takia nyt taas on tullut ajettua 12,000 viimeisen kuuden viikon aikana. Vuosittainen ajomäärä vaihtelee 90ja 110 välillä.

http://yle.fi/uutiset/ulkomaat/2010/05/brittiautoilijat_pitavat_bemarikuskeja_royhkeimpina_1685537.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu