kirjoittaako tänne

kirjoitteleeko tänne muut kuin melperi, hyshys, ja ex-vl, muutama muu pönähtänyt hoitsukokosmummeli, siis he ja heidän puskasalanikkinsä jotka tietysti enemmistönä?
383
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

lukijoita tuli heti nuo kolme(3)

Äänestä
  • luki nuo samat kolme (3), niin lukijjamäärä tietysti nousi kuuteen(6). ja tämän toisen vastuksen jälkeen nousee jo yhdeksään(9)

    Äänestä

kahteentoista (12), minun neljä(4) lukukertaa... osoittaa sen että teitä onkin nyt vain kaksi(2) muuta, eli hys hys ei ole ilmeisesti vielä paikalla :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


olavi + voitto kirjoitti:

kirjoitteleeko tänne muut kuin melperi, hyshys, ja ex-vl, muutama muu pönähtänyt hoitsukokosmummeli, siis he ja heidän puskasalanikkinsä jotka tietysti enemmistönä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu