Onko hyviä linkkejä mistä löytyy 60-90 luvun seksi-, pornofilmejä erityisesti ruotsalaiset kiinnostaa myös muut
60-90
6......
71279
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Mikä esimerkiksi 1990-luvu filmeissä on erilaista ja parempaa kuin 200 filmeissä?
alkuperäinen kysyjä on kyllä erehtynyt tuos -90 lukulaisuudessaan, eihän niissä mitään eroo tälle vuosituhannelle, 60-70luvulla oli ihan eri hommat, jotenkin olivat juonellisempia kuin nykyiset, niin, ja sillon ei ollut filmeissä, niissä vhs-kasettisissa, tätä usa-laista "kumi pakkoa" eikä tätä sheivaus intoa, karvat tallella niin miehillä kuin naisillakin
Kyllä mulla on ainakin sellainen mielikuva, että 1990-luvun alun elokuvissa naisilla oli aika harvoin silikonirinnat, nykyjäänhän silikonit taitavat olla pääsääntöisesti melkein kaikilla naisilla.
Kummat on teidän miesten mielestä kiihottavammat pyöreät, kiinteät silikonit vai luonnollisen maan vetovoiman omaavat rinnat? Mahdatteko te miehet edes älytä, että ne naiset on ihan tehtyjä ja esimerkiksi rinnat niillä ei ole todellakaan luonnolliset?
90-luvun alussa ei tosiaan vielä kovin paljon näkynyt silikonitissejä, eikä myöskään karvattomiksi höylättyjä pilluja. Silikonit yleistyivät vuoden 1996 jälkeen ja tuossa joskus vuosituhannen vaihteessa ei enää näkynyt karvoja juuri kenelläkään.
Kysymykseesi voin vastata että ilman muuta luonnolliset tissit ovat kaikin tavoin kauniimmat ja paremmat kuin silikonilla täytetyt.
Pornofilmeistä parhaat tehtiin 70- ja 80-luvuilla juuri sen takia että niissä oli vielä jonkunlainen juoni, vaikka sitten kehnompikin, ja naiset olivat luonnollisen näköisiä.
Oli tosi kiva lukea, että luonnolliset rinnat on kauniimmat kuin silikonilla täytetyt. Osaatko kertoa, että minkä takia näin on? Näin naisena tuntuu, että nuo pyöreät, hyvänmuotoiset rinnat on tosi kiihottavat tämmöisiin monta lasta imettäneisiin rintoihin verrattuna. Välillä pelkää, että erottaako oma mies (no, kyllä hän kuulemma erottaa), että nuo silikonirinnat, joita tulee joka tuutista on tehdyt, eikä luonnolliset. Erotatteko te miehet ne? Ja miten?
Aika jännä, että miksi noita silikoneja tehdään, koska miehet omien sanojensa mukaan tykkää kuitenkin enemmän luonnollisista.
Nii-in. Kyllä silikonit erottaa aidoista ainakin jos ne on luonnottoman suuret. Muutenkin ne tunnustelemalla kyllä erottaa aidoista, vaikka pienemmätkin olisivat.
Minä olen kaikkea tuollaista nykyajan vouhotusta vastaan, eli en pidä siitä jos naisella on lävistyksiä kehossa, posliinipillu tai silikonia rinnoissa. Tatuoinnit nyt vielä jotenkuten sietää, mutta olen sitä mieltä että kohtuus siinäkin pitää olla.
Aito, luonnollinen nainen on kaunis. Ehkä kaikki miehet eivät kuitenkaan ole rehellisiä sanoessaan että pitävät aidoista tisseistä enemmän, luulen että osa sanoo noin miellyttääkseen omaa eukkoaan. Tai voi se olla niinkin että omalla naisella on paras olla luonnolliset tissit, minkä kokoiset ja malliset hyvänsä, mutta muilla saa sitten olla silikonilla täytetytkin joita voi katsella ja kuolata. Vaarana on nimittäin se että jos omalla naisella on myös silikonit, niin silloin toiset tuijottaa niitä tissejä kuola valuen.
Hakusanalla "Color Climax" löytyy ehtaa tanskalaista menoa, katso torrenteista.