Ihan keksin itse ja ainakaan ei kovin montaa saman nimistä heti tule vastaan, eli Jullitta Ananitha Osmana. ä Eikö olekin kaunis, vaikka sukunimenä on aika tavallinen kuitenkin vielä, - olemme harkinneet muuttaa meidän sukunimeä kun mulla on nyt ola ja miehen nimi joka ei sovi kauniin tyttäremme nimeksi.
Meillä on Ala-Käyränen -Suuripää nytten..., ja jotenkin kyllästyttää sen tuomat mielikuvat! Mitä sanotte?
Uusi prisessamme sai ihanan nimen.
Baby sweety
5
1121
Vastaukset 5
- seela88
keksimällä keksitty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Siinä taitaa sitten tulla taas yksi koulukiusattu lisää. Ei millään pahalla, mutta lapset on julmia
ihana nimi, kiva kun keksitään lisää nimiä, en ole koskaan kuullutkaan no mikä ihme se on kun vain yksi lapsi sen niminen :) Onnea prinsestanne!
- mitä paskaa
Joo.. tottakai. Meidän poika kanssa Raikuli Rommi Kullili ja sukunimi Peräreikä-Naama.
- vaappuvaapeltaja
Sain päivän parhaat naurut :D:D:D
Täällä näyttää tosiaan menevän läpi vaikka minkälaiset trollit, aina joku uskoo, vaikka kuinka törpön jutun yrittäisi keksiä. Uskomatonta!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa
Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja210974Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä
Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔49834- 73731
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "191703- 64623
- 64556
- 44518
Anni Ihamäki ja Ilkka-rakas vetivät tiukan rajan TTK:ssa: "Kyllä spekuloitiin"
Anni Ihamäki on naimissa Ilkka Ihamäen kanssa. Aviopuoliso tunnetaan myös nimellä Hovimuusikko Ilkka. Heillä on kaksi yh2493- 77483
- 36479