VANHANEN KIELTÄÄ

RAHAN ANTAMISEN ROMAANIKERJÄLÄISILLE.

Taitaa Rattopojat ja Onassikset olla kollegoita, kun näille kerjäläisille
syydetään rahaa.
273
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kuten kuvissa näkynyt, vasemmisto nuoret on heitä baijaamassa. Homokavereitako hakiessaan..

Onko vasemmistonuoret homoja ...ilmeisesti. Korvat ja naamat roikkuu lävistyksistä ilmaston parantajilla.

Äänestä

On tuo nyt hommaa ku tungetaan rahaa valtiolle jolla on 300 miljardin omaisuus....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


korpi_kommari kirjoitti:

RAHAN ANTAMISEN ROMAANIKERJÄLÄISILLE.

Taitaa Rattopojat ja Onassikset olla kollegoita, kun näille kerjäläisille
syydetään rahaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu