Janita Janatuinen

Missä tämä kaunotar nykyään viihtyy? Ei ole tullut vastaan lehdissä pitkään aikaan!!!!
141562
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Kaunotar??? HAHAHAHAHAH!!!!

Äänestä

Varmaan inisijä J. Hytönen tietää enemmän neitosesta! Eikös tää inisijä J. Hytönen muutama vuosi sitten käytti tunnin radio-ohjelman siihen että "kakaramaisesti" inisi J. Janatuisen alastonkuvista.
Mulle ainakin tuli silloin mieleen se että Janita oli antanut pakit inisijälle.
Joten kyllä se inisijä varmaan tietäs enemmän Janitasta nytkin.

Äänestä

kun hänestä kirjoitettiin hän oli stripparina. Upeat munkit tytöllä!

Äänestä

Käy ainakin usein Jumbossa shoppailemassa.

Äänestä

Myi minulle olemattoman LV:n laukun. Uhkasin poliisilla, lupasi pitkään maksaa mutta loppujen lopuksi jäi maksamatta!!!! VAROKAA

Äänestä
  • Täysin viattomasta henkillöstä.

    Äänestä

  • Janina on jees kirjoitti:

    Täysin viattomasta henkillöstä.

    Viattomuus kaukana, myös minua huijasi!!! Sinne hävi 300 euroa. Rikosilmoitus tehty!!!!!

    Äänestä

  • Annannan kirjoitti:

    Viattomuus kaukana, myös minua huijasi!!! Sinne hävi 300 euroa. Rikosilmoitus tehty!!!!!

    Miten monta meitä huijauksen uhreja mahtaakaan olla? Olen myös menettänyt satoja euroja tälle Janatuiselle!

    Äänestä

  • Kai te kaikki huijatut ootte tehneet rikosilmoituksen? Ite tein Janatuisen nettihuijauksesta rikosilmoituksen viime perjantaina, sinne meni 300€..

    Äänestä

  • Tästähän on aikaa mutta muistelisin että joku blondibimbo kävi laittauttamassa itselleen helvetin isot silikonitissit mutta jätti ne kylmän rauhallisesti maksamatta. Sai tuomion petoksesta, onko sama nainen?

    Äänestä

  • Rosvot linnaan kirjoitti:

    Tästähän on aikaa mutta muistelisin että joku blondibimbo kävi laittauttamassa itselleen helvetin isot silikonitissit mutta jätti ne kylmän rauhallisesti maksamatta. Sai tuomion petoksesta, onko sama nainen?

    Sama nainen on kyseessä. Onkohan tämä ihminen koskaan tehnyt mitään laillista? Tai saati tavan töitä?

    Äänestä

  • mintuu1234455 kirjoitti:

    Sama nainen on kyseessä. Onkohan tämä ihminen koskaan tehnyt mitään laillista? Tai saati tavan töitä?

    ja pomoaankin siinä sivussa hoidellut. Ja aviomies tyynen tietämätön kaikesta.

    Äänestä

  • Ai mää vai kirjoitti:

    ja pomoaankin siinä sivussa hoidellut. Ja aviomies tyynen tietämätön kaikesta.

    se samainen muija, joka kävi myös Virossa pimpsankiristysleikkauksessa?

    Äänestä

  • 5+15 kirjoitti:

    se samainen muija, joka kävi myös Virossa pimpsankiristysleikkauksessa?

    Nimenomaan sama nainen. Hymyn sivulta löytyvät tuoreimmat tissinunna kuvat. Piti tässä jokin aika sitten muotiblogia, onkohan blogi vielä olemassa, en tiedä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Jussi99999 kirjoitti:

Missä tämä kaunotar nykyään viihtyy? Ei ole tullut vastaan lehdissä pitkään aikaan!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu