olisi kaksi hevosta vailla kotia! 9v lämminverinen ruuna. toimii hyvin ratsuna ja kärryjen edessä. kiltti, syö hyvin ja on terve. myös maasto varma. 13v suokki ruuna kuin myös ajoon ja ratsuksi. kiltti laitella ja hoitaa. autojen kanssa ei aina tule toimeen mutta muuten kiva peli. On terve ja vaikka koelähtö kunnossa. viimeksi eilenä käyty raviradalla hiitillä. Myydään tilan ja ajan puutteen vuoksi. tarvii talliin varsoille tilaa. Hintaa on lämpöisellä 700e ja suokilla 1000e. varusteita ei voi antaa mukaan muiden tarviessa niitä. jos on jollain kiinnostusta niin ilmoitelkaa. hepat on kouvolan suunnalla..
etsii kotia..
2 pollea
7460
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
...mahdollista saada tuo suokki ensin ylläpitoon ja myöhemmin ostaa?
Mun tarvitsee varmistaa itse omistajalta. ilmoitan heti kun lisää tietoa. jos tulee lisää kysymyksiä niin [email protected]..
Millane lv o ratsastaa, minkä kokone.. Kerro jtn. perustietoo lisää siitä.. :) Saisko satulan mukaa hevosen lisäks siihe 700 euroon?
tosi hyvä ratsataa. just eilenä ilman satulaa kävin sillä tien päällä kävelyttämäs. en voi satulaa antaa kun tarviin sitä muilla hepoilla kun ei meilläkkään ole ku yksi satula. se on n.150-155cm säkä jos en hirveän paljon valehtele en ole koskaan mitannut. kova nuolemaan ja työntämään päätä kainaloon. ei pelkää mitään tiellä eikä kotona. syö hyvin ja on terve. ajaessa myös tosi kiltti. merkiton punarautias mustilla jouhilla. on meinaan kuvan kaunis..
Kuvia? Onks kisakokemusta? Kui paljo hyppää? Oisko hinnassa tinkimisen varaa?
Oisko koe aika mahdolline?
sillä ei ole hypätty esteitä eikä laukattu kun on yritetty saada ravuria mutta oppiihan se ne taidot jos vain on innokas opettaja. kyllä tinki varaa on jätetty ja koe aikakin on mahdollinen ylläpitoa vastaan. kirjoita mielummin vaik tänne [email protected] nää viestit menee kohta jo niin kauas etten ehdi näin työ aikana etsiä näitä.