Allekirjoita vetoomus

Vuodesta 1967 Israelin miehityshallinto on hajottanut jo 24000 palestiinalaisten kotia. Tälle terroristiselle hävitystyölle ja sionistihallinoon aprdhaidille pitää tulla loppu!

http://enddemolitionsnow.org/action/invitation/
8139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

kolmisenkymmentä kutsua ystävillenikin.

Äänestä

että mitenköhän monta karjalaisten kotia Neuvostoliiton terroristinen hävitystyö vei Karjalasta.

Äänestä

mie oon allekirjoittanut jo monta adressia Israelin puolesta ja tulen vastakin allekirjoittamaan.

Äänestä
  • Informoin kyllä laajaa sukuani adressista, jossa tuetaan Israelia ja monet on jo allekirjoittaneet sen.

    Äänestä

  • Adonai Eloheinu kirjoitti:

    Informoin kyllä laajaa sukuani adressista, jossa tuetaan Israelia ja monet on jo allekirjoittaneet sen.

    toimivat juuri noin.
    Heille kristinusko ei ole Jeesuksen julistamaa oppia vaan tekopyhyyttä ja sionismin julmuuksien tukemista.
    Jeesus olisi ollut palestiinalaisten ystävä.

    Äänestä

Sotilaallista voimaa vaan!

Fasismiavastaan ei taistella turhaan!
Siiofasismia!

Israelin pieni saatanallinen eliitti pilaa koko kansan maineen!
Tehden israelista saatanan kansan.

Äänestä
  • Kauan eläkään Israelin valtio, kansa ja asevoimat!

    Äänestä

rauhan-rakentaja!

Israel ei vastuussa yhdenkään palestiinalaisen kodin hajottamisesta. Palestiinalaisten omat terroristijärjestöt ovat aikaansaaneet kaiken sen väkivallan, mitä tuolla alueella on. Israel haluaa asua rauhassa palestiinalaisten kanssa ja kehittää maata yhdessä heidän kanssaan, mutta se ei voi katsella toimettomana, kun terroristijärjestöt kylvävät tuhoa siviiliväestön keskellä. Ei sellaista hyväksyttäisi Suomessakaan, kuten olemme todenneet kun kouluissa on tapahtunut ampumavälikohtauksia. Miksi Israelin pitäisi hyväksyä väkivalta? Gazasta ammutaan lähes päivittäin raketteja Israelin puolelle siviilikohteisiin. Näistä tiedotusvälineet vaikenevat järjestelmällisesti. Gaza on terroristien tukikohta, eikä se tarvitse mitään avustusta missään muodossa, vaan Hamas-terroristijärjestön jäsenet on riisuttava aseista ja kiikutettava tuomioistuimen eteen. On myös käynyt ilmi, että aktivistien laiva-operaation taustalta löytyy henkilöitä, joilla on yhteyksiä AL-Quida -terroristijärjestöön ja aseiden salakuljetukseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rauhan_rakentaja kirjoitti:

Vuodesta 1967 Israelin miehityshallinto on hajottanut jo 24000 palestiinalaisten kotia. Tälle terroristiselle hävitystyölle ja sionistihallinoon aprdhaidille pitää tulla loppu!

http://enddemolitionsnow.org/action/invitation/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu