Oli aika

Paska tuo Cannibal Holocaust.Ei minusta yhtään raaka elokuva.Kyllä oli huonoin elokuva mitä olen koskaan kattonu.
5218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

oliko muuta Söör__?

Äänestä

Minusta se oli sen sijaan loistava.

Äänestä
  • Kannattaa myös peilata nuita elokuvia ajan henkeä vasten. C.H on valmistunut vuonna 1979. Mitä elokuvia tuohon aikaan on tarjoiltu? Muppetit, Alien, Star Wars, jne. Kun esim. vertaa edellä mainuttuja tuohon holocaustiin, niin kyllä se on siihen aikaan ollut melko kiero ja brutaali. Sitä se ei välttämättä ole vuonna 2010, mutta pala populaarikulttuuria silti.

    Äänestä

  • hbjkfjkdhas kirjoitti:

    Kannattaa myös peilata nuita elokuvia ajan henkeä vasten. C.H on valmistunut vuonna 1979. Mitä elokuvia tuohon aikaan on tarjoiltu? Muppetit, Alien, Star Wars, jne. Kun esim. vertaa edellä mainuttuja tuohon holocaustiin, niin kyllä se on siihen aikaan ollut melko kiero ja brutaali. Sitä se ei välttämättä ole vuonna 2010, mutta pala populaarikulttuuria silti.

    Vanha klassikko, muttei kuitenkaan kukkahattujen sellainen! Lievää ylinäyttelyä, /joka italoissa niin perinteistä/ kun ei lasketa mukaan on meno kulttia!

    Äänestä

  • Raakareino kirjoitti:

    Vanha klassikko, muttei kuitenkaan kukkahattujen sellainen! Lievää ylinäyttelyä, /joka italoissa niin perinteistä/ kun ei lasketa mukaan on meno kulttia!

    Paranormal entity on p*rseestä..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


gbhbfghgf kirjoitti:

Paska tuo Cannibal Holocaust.Ei minusta yhtään raaka elokuva.Kyllä oli huonoin elokuva mitä olen koskaan kattonu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu