tulen keikoille

Mikä on lähin paikka Kirjuriluotoa minne pääsee yhä juhannuksena olemaan yötä ?
4215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Saat menokyydinkin mahdollisesti.

Äänestä

Hetkinen siis... mihin "keikoille"? Onko täällä jotain järjestetty juhannuksena??

Äänestä
  • joista porilaiset ei ole kuulleetkaan.

    Äänestä

  • Yön Timothey kirjoitti:

    joista porilaiset ei ole kuulleetkaan.

    Juu, jos kyseessä on ns. kuutamokeikka kirjurinluodon alueella, kannattaa yöpymispaikaksi valita mahd. huomaamaton ja kaukainen paikka.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


onko mitään kirjoitti:

Mikä on lähin paikka Kirjuriluotoa minne pääsee yhä juhannuksena olemaan yötä ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu