Millainen on uusi Apteekkari?

Kokemuksia uudesta Apteekkarista kehiin.
Onko asiakkaat nuorentuneet uudistuksen myötä, olen vähän kuullut sellaista.
Onko paikasta tullut teinimesta?
1419
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kerran sinne yritin mutta ovelta käännyttivät pois. Kuullema liikaa pohjia, naapuriin menin sisälle että heilahti.
Aiemilta käynneiltä muistan tupakkakopin olleen sikamainen. Max 7 henkilöä koppiin, oli ahtautunut 14 henkilöä JUOMINEEN. Koko illan meno jatkui kopissa saman tyylisenä. Muutoinkin järjestyksen pito oli kehnoa. Umpihumalaiset läikyttelivät juomiaan pöydille ja lattioille.
Apteekkariin? Kiitos, mutta ei kiitos.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vanha puuma kirjoitti:

Kokemuksia uudesta Apteekkarista kehiin.
Onko asiakkaat nuorentuneet uudistuksen myötä, olen vähän kuullut sellaista.
Onko paikasta tullut teinimesta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu