Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Prostituutio ei

ole sen kummempi asia kuin mikään muukaan työ.
Niin nainen kuin olenkin, en ylenkatso maksullista naista. Järkevästi asiaa ajatellen maksullinen nainen on paljon parempi seksipartneri kuin kapakasta pokattu, joka antaa ilmaiseksi ja tartuttaa tauteja. Maksullinen taas huolehtii terveyskysymyksistä, kun on vesiselvänä ja ottaa vastaan ainoastaan vesiselviä asiakkaita. Lisäksi vielä se positiivinen puoli, että maksullinen osaa olla vaiti toisin kuin ne kapakasta saadut.

Nyt järki käteen tälläkin foorumilla!!
7255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

En minäkään ylenkatso maksullisia naisia, itsekin niitä olen käyttänyt, mutta eihän ne siitä veroa maksa, eli on se sikäli erilaista kuin laillinen työ.

Muusta pimeästä työstä sitä ei erota mikään.

Äänestä
  • Meitä asiallisia viiksettää sun jatkuva kälä kälä, joka on kaukana asiallisesta.

    Äänestä

Päätin kokeilla ilotytön ammattia hetken mielijohteesta, kun sain tilaisuuden.
Pukeuduin seksikkäästi, mutta silti asiallisesti ja painuin erään hotellin alabaariin tyrkylle.
Tilasin tuoremehun, koska en alkoholia nauti lankaan eikä mennyt kauan, kun minulle tehtiin
ehdotus. Vastasin lyhyesti, mikä on taksa eikä se liikemies tinkinyt vaan hyväksyi hinnan.

Olin hänen kanssaan kahdesti ja palasin kotiin mieliala korkealla. Kaikki oli sujunut odottamaani
paremmin ja nyt on sellainen tunne, että teen saman uudelleen.

Äänestä
  • löydettäisiin se ihana ja tavallinen nainen, kun asut sikalassa ja nussit emakkoa.

    Äänestä

  • Etsivä kysyy kirjoitti:

    löydettäisiin se ihana ja tavallinen nainen, kun asut sikalassa ja nussit emakkoa.

    Emmekä me miesten miehet mitään huoraa huolisikaan. Alentaisimme vaan itsemme. Siis nyt on muistettava, että ajat mystisistä kurtisaaneista on muuttuneet vähemmän ihannoiviksi ja meno on todellista: Nyt huora tissit olalle ja menoks.

    Äänestä

  • Tilanne Thaimaassa on vain toisenlainen kuin rikkaassa Suomessa. Jos köyhän .perheen isä on leikkauksen tarpeessa niin mikä neuvoksi Thaimaassa. No tytön on huorattava entistä enemmän, jotta rahat isän leikkaukseen saataisiin . Näin tekee kiltti tyttö Thaimaassa. Tai nykyäänhän hänen työpaikkansa on maapallo.

    Äänestä

maksavassa naisessa ei ole mitään pahaa. oikeastaan herrasmiehen kuuluukin antaa naiselle rahaa.mä en ainakaan kehtaa ruveta naisille seksiä ehdottelemaan. mutta jos nainen ehdottaa ja kysyy haluatko rakastella , niin sitten ei tunne itseään hyväksikäyttäjäksi. muuten tosi tökeröksi

Äänestä

Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Järjenkäyttö kirjoitti:

ole sen kummempi asia kuin mikään muukaan työ.
Niin nainen kuin olenkin, en ylenkatso maksullista naista. Järkevästi asiaa ajatellen maksullinen nainen on paljon parempi seksipartneri kuin kapakasta pokattu, joka antaa ilmaiseksi ja tartuttaa tauteja. Maksullinen taas huolehtii terveyskysymyksistä, kun on vesiselvänä ja ottaa vastaan ainoastaan vesiselviä asiakkaita. Lisäksi vielä se positiivinen puoli, että maksullinen osaa olla vaiti toisin kuin ne kapakasta saadut.

Nyt järki käteen tälläkin foorumilla!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu