Mikä meissä tavan motoreissa ottaa niin pahasti "pannuun" että jatkuvasti saa olla teitä peloissaan, ja hävetä 2 pyöräisellä muun merkkisellä ajamista, saatikka kohtaamista samalle esim huoltsikalle.
Ei meidän nykypyöristä saa mitään tauteja,ym.ruostetetta, äänikään ei nouse yli teidän desipelien.
Suomi on sentään harvaan asuttu maa ,jolloin luusisi "maetso tungin, italiono yms. motoristien sopivan suomen kartalle.
No jos ei voitaisiinko sopia esim. Että ns. kiinan pyörät ajavat toukokuussa. ja syyysskuussa. ja sitten uskaltaisko ehd. vaihtoa.
Nyt allekirjoittaneella on vain japsi 1500ccp. jolla ei uskalla lähteä ilman suurta porukkaa esim kokkotreffeneille. Ja sinnekkin kaikin laillistuttujen itsepuolustautumis välineiden kera.
Onko kenelläkän muuta järkevää ratkaisua (dynamiitti ,haulikko, yms todella tappamiseen tarkoitetut välineet).
Olisi se mukava ajaa ns. muillakin merkeillä kuin HARRIKALLA.
Arvon Harrikat
6
829
Vastaukset 6
- nnnnnnnnnnnnn
provo
- HD:veli
Varmama on tämä että joka "japsilta löytryy rikottu kaljapullo anaalista. TRE. tulemas kokkolaan T:Ainakin YKS. HD PORUKKA. On saanut toimeksi annon. Heh,Heeh Mitäs läksit?
- Massey Ferguson
HD:veli kirjoitti:
Varmama on tämä että joka "japsilta löytryy rikottu kaljapullo anaalista. TRE. tulemas kokkolaan T:Ainakin YKS. HD PORUKKA. On saanut toimeksi annon. Heh,Heeh Mitäs läksit?
Toivottavasti kaikilla kokkolan kirugeilla ja poliiseilla on ainoastaan HD pyörät. Jos ei niin kyllä pelottaa!!!!!
- dick
Massey Ferguson kirjoitti:
Toivottavasti kaikilla kokkolan kirugeilla ja poliiseilla on ainoastaan HD pyörät. Jos ei niin kyllä pelottaa!!!!!
Pieni penis?
http://www.youtube.com/watch?v=rt-ytACeVM0
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun
Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid1701114En jaksa
Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene45753Minkälainen nainen
Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi27723Kissa eli kivuissa useita viikkoja
Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.137708- 44669
- 67635
Herkkyydestä
Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l208621Martinan mauton tyyli
Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää164602Arvaako kukaan?
"Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni36590Jos meillä olisi yhteinen koti
Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal52580