Arvon Harrikat

sykkerö

Mikä meissä tavan motoreissa ottaa niin pahasti "pannuun" että jatkuvasti saa olla teitä peloissaan, ja hävetä 2 pyöräisellä muun merkkisellä ajamista, saatikka kohtaamista samalle esim huoltsikalle.
Ei meidän nykypyöristä saa mitään tauteja,ym.ruostetetta, äänikään ei nouse yli teidän desipelien.
Suomi on sentään harvaan asuttu maa ,jolloin luusisi "maetso tungin, italiono yms. motoristien sopivan suomen kartalle.
No jos ei voitaisiinko sopia esim. Että ns. kiinan pyörät ajavat toukokuussa. ja syyysskuussa. ja sitten uskaltaisko ehd. vaihtoa.
Nyt allekirjoittaneella on vain japsi 1500ccp. jolla ei uskalla lähteä ilman suurta porukkaa esim kokkotreffeneille. Ja sinnekkin kaikin laillistuttujen itsepuolustautumis välineiden kera.
Onko kenelläkän muuta järkevää ratkaisua (dynamiitti ,haulikko, yms todella tappamiseen tarkoitetut välineet).
Olisi se mukava ajaa ns. muillakin merkeillä kuin HARRIKALLA.

6

829

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • nnnnnnnnnnnnn

      provo

      • HD:veli

        Varmama on tämä että joka "japsilta löytryy rikottu kaljapullo anaalista. TRE. tulemas kokkolaan T:Ainakin YKS. HD PORUKKA. On saanut toimeksi annon. Heh,Heeh Mitäs läksit?


      • Massey Ferguson
        HD:veli kirjoitti:

        Varmama on tämä että joka "japsilta löytryy rikottu kaljapullo anaalista. TRE. tulemas kokkolaan T:Ainakin YKS. HD PORUKKA. On saanut toimeksi annon. Heh,Heeh Mitäs läksit?

        Toivottavasti kaikilla kokkolan kirugeilla ja poliiseilla on ainoastaan HD pyörät. Jos ei niin kyllä pelottaa!!!!!


      • dick

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun

      Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid
      Maailman menoa
      170
      1114
    2. En jaksa

      Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene
      Ikävä
      45
      753
    3. Minkälainen nainen

      Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi
      Ikävä
      27
      723
    4. Kissa eli kivuissa useita viikkoja

      Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.
      Tuusniemi
      137
      708
    5. Yksi asia sen esti

      Etten antanut meille mahdollisuutta
      Ikävä
      44
      669
    6. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      67
      635
    7. Herkkyydestä

      Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l
      Sinkut
      208
      621
    8. Martinan mauton tyyli

      Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää
      Kotimaiset julkkisjuorut
      164
      602
    9. Arvaako kukaan?

      "Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni
      Haapavesi
      36
      590
    10. Jos meillä olisi yhteinen koti

      Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal
      Ikävä
      52
      580
    Aihe