kokonsaaren juhannus?

Onkohan Kokonsaaren talolla juhannuksena minkälaiset tanssit?
jos vaikka..........
4453
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Juhannuksena Kokonsaaressa on yksityistilaisuus mutta siitä eteenpäin on tansseja viikonloppuisin Kokonsaaren tanssitalolla (työväentalo). http://www.kokonsaari.lomilla.fi/

Äänestä
  • Kiva juttu nuo tanssit.

    Äänestä

Kaikilla lienee jo partnerit mukana joten iskumielessä ei kannattane tulla. Yksintulijalle siis saattaa tulla yksinäistä vai olenko ihan hakoteillä.

Äänestä

Kokonsaari aloittaa la 3.7.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-romantikko- kirjoitti:

Onkohan Kokonsaaren talolla juhannuksena minkälaiset tanssit?
jos vaikka..........

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu