Ensin ei näy mitään, mutta sitten se tuleekin kahteen kertaan. Höh!
Mitä täällä tapahtuu?
Teotwawki
11187
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
tuplasattumasta kyse. Miuta harmittaa ku lumouduin yhestä alotuksesta jossa kysyttiin miltä kesä haisee tai tuoksuu. Sit ku ehin kirjautua ja olin valmis kommentoimaan niin aloitusta ei ollutkaan. Kuka sen laittoikin vois laittaa uudelleen ja lisätä viellä sen perustelun miksi on kiinnostunut aiheesta.
"Don't Worry, Be Happy":
Elä hötkyile, ollaav vuan ku ei oltaskaa.
jos kahteen kertaan. Mutta joskus kun ensin suurella vaivalla on jotain saanut kirjoitettua ja painaa lähetä-nappia niin koko teksti häviää bittiavaruuteen. Arvaa harmittiko. Vai olisiko se pieni vihje, että parempi kun olisin kirjoittamati.
omasta mielestäni kirjoittanut vähän pitemmän ja muka perustellun jutun, on mielessä käynyt, että olisiko pitänyt kopsata se ensin ja painaa sitten lähetä-näppäintä.
on käynyt mielessä. Mutta ei kai se nyt taas voi hävitä. Sillonhan se sitten just häviää kun jopa tuntee ylittäneensä itsensä "hengentuotteensa" kanssa.
Just.Mulle kans käynyt monesti,että kirjoitan sähköpostiini kaikenmaailman liirumit ja laarumit ja hokkuspokkus teksti häviää taivaan tuuliin,kun painan lähetä nappulaa.Olen lähtenytkin nyt sille linjalle,että kirjoitan vähemmän,mutta useammin.
nimimerkki sinulla;)
Mutta kuitenkin niin pieni vaiva on kopioida teksti ennen lähettämistä ja helppo sitten vain liittää kun hieno tietotekniikka pettää. Kun vain osaisi ottaa tavaksi.
Nämä nyt on vielä pikkujuttuja mutta kun joiltakin häviää vaikka koko digikuva-arkisto taivaan tuuliin. Semmonen se vasta harmittaa. Olen monellekkin "jankuttanut", että kuvat ja muut korvaamattomat tiedostot talteen vähintään kahdelle erilliselle tallennusmedialle.
on virittäneet sun laajakaistan poskelleen!
:D
Täällä on niin ankeaa ja kankeaa, että tämäkin koetaan avauksena. Hohhoijakkaahöö.
tää ollutkaan avaus??
Ja mä vielä vastasin mokomaan.
tehdä niitä fiksuja ja luovia aloituksia ihan vapaasti. Sil vous plais.