jaksa uskoa meihin. Tämä tilanne on aivan mahdoton.
mä usko mihinkään jos et säkään usko ja musta tuntuu että et, vai usot sie ? :)
mä usko mihinkään jos et säkään usko ja musta tuntuu että et, vai usot sie ? :)
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Kyllä mä uskon meihin :)
Pakko jaksaa muutakaan en voi :)
Uson mie aina vällein mut mut, perklre en vällein usokkaan.
Minullakin välillä ihan samanlaisia fiiliksiä erään miehen suhteen. Hänestä ei ensinnäkään saa selvää.. Kai sitä yrittää vielä jotenkin uskoa vaikken edes tiedä onko siinä mitään järkeä. En jaksa öitäkään enää toivottaa mihinkään hyvän yön toivotusviesteihin. Joskus tein niin mut en enää.
loppua tähän iltaan. Kiitos tästä pahasta mielestä taas ja valvotusta yöstä. Vain tenttiin olis pitänyt huomenna lukea mut näillä näkymin se jää pelkäksi ajatukseksi.
Olen sama kuin Joku täältä jostakin.
ikävästä kommentista.. Tuli vain jotain väärinkäsityksiä ihan näiden sivujen perusteella. Minun kai pitäis laittaa itselleni pääsynesto näille sivuille.. Ihan vain sen takia ettei tulis luettua kaikenlaisia juttuja täältä ja tehtyä kaikenlaisia johtopäätöksiä niiden perusteella.
Pyysin jo seriffiä poistamaan tuon ikävän kommentin mut eipä se vielä ole siitä lähtenyt.
uskoa meihin ja siihen et joskus ehkä oltaisiin yhdessä.. Mukavaa torstaita sinulle.. :)
Vähän väsy painaa kun valvoin melkein koko yön mut kaipa tämä tästä..
voi kuule sie kultuliini, kyllä asiat selvittää parhaiten juttelemalla kunnolla, ei siinä muu oikeen auta, elikäs nyt vaan sitten tapaamista kehiin niin katotaan : )
eespäin..
http://www.youtube.com/watch?v=3FC_obameQw&feature=related