Tässä tuore esimerkki uhkauksesta. Näitä on viljelty täällä useita vuosia.
"En viitsisi olla sinun housuissa siinä vaiheessa kun suojelijoiltasi vauhti hyytyy ja joudut itse vastaamaan tekemisistäsi. "
Mitä mieltä sinä olet IPUn uhkailusta?
"En viitsisi olla sinun housuissa siinä vaiheessa kun suojelijoiltasi vauhti hyytyy ja joudut itse vastaamaan tekemisistäsi. "
Mitä mieltä sinä olet IPUn uhkailusta?
Vastaukset 2
Vanhimmat
Tämä on kaikille avoin sivu. IPU ei ketään uhkaile. Me kirjoittajat voimme antaa hyviä neuvoja elämää varten sinullekin vaikka ethän sinä mitään opi. Olet jo vuosia jatkanut IPUn pilkkaamista vaikka sinun pitäisi pilkata itseäsi ja taustahenkilöitäsi surullisesta EU-seikkailusta. Sitä saa mitä pyytää. IPUn kannattajat jatkavat työtään itsenäisyyden saavuttamiseksi kuten fennomaanit aikanaan. Itsenäistymällä voimme estää varallisuuden keskittymisen roistoille. Se on suomalaisten etu.Onneksi IPU on sodanvastainen puolue eikä havittele itsenäisyyttä sotavoimin tai väkivalloin eikä epärehellisin keinoin. Siksi kannatan IPUa.
Kyllä on taas joku vellipöksy luuseri päässyt koneen ääreen kirjoittamaan . Mikä on kanta homoihin, virallinen kanta vaikka mihin. Minun virallinen kanta on se, että kirjoittaja on lökäpöksy kiljunkittaaja itsensä itkemällä uneen onanoija ja muutenkin täys nolla, jolla nyt on päässyt pippeli jäämään vetoketjun väliin.
Jos hakee virallisia kantoja ja mielipiteitä, kannattaa mennä puolueen virallisille sivuille, josta löytyy viralliset kannat.