NEKTON -MSA

finnpeacemaker

Oletko käyttänyt konnille.Onko turvallinen.Paljonko ja useinko käytät.En kerää tilastoja,vaan kauppiaani oli luopunut nutrosta.

1

538

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Olen käyttänyt Nekton-Rep nimistä tuotetta, lienekkö samaa tavaraa? Itselläni kävi myös niin, että kauppias luopui Nutrosta. Hän kuitenkin palautti Nutron takaisin valikoimaan, kun tarpeeksi moni asiakan oli sitä pyytänyt. Ainakin tuo Nekton-Rep oli ihan turvallinen ja hyvä tuote, käytin päivittäin ruuan seassa, lisäksi lisäsin kalkkia hiukan useammin, kuin Nutron kanssa. Muistaakseni Nekton-repissä ei kalkkia ollut ollenkaan, vain vitamiineja.

      Nyt kun en ole varma, onko kyseessä sama tuote, kannattaa verrata tuoteselosteita. Mikäli sisältö on suunnilleen sama, kuin Nnutron, voit huoletta käyttää sitä konnillasi. Toki pitoisuuksiakin pitää verrata, jotta osaat arvioida oikein annostuksen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo räyhää: kansan on muututtava

      Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san
      Maailman menoa
      319
      3762
    2. Muovikassikartelli

      Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell
      Talousrikokset
      32
      2068
    3. Mikä tekee sen

      Vetovoiman kaivatussasi?
      Ikävä
      100
      1713
    4. Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta

      Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.
      Maailman menoa
      46
      1685
    5. Hallintooikeus..

      "Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.
      Pyhäjärvi
      110
      1440
    6. Harmittaako joku

      Harmittaako joku asia tai asiat, mitä on tapahtunut tai jäänyt tapahtumatta?
      Ikävä
      145
      1225
    7. Olen rakastunut

      varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.
      Ikävä
      104
      1176
    8. Miksi et vain uskalla!?

      On niin ikävä...
      Ikävä
      82
      1133
    9. Ootko A-nainen vielä vihainen?

      Siitä että en uskaltanut kohdata itseäni silloin kun olit kukassa? Olen tajunnut että tein tosi tökerösti sua kohtaan ja
      Ikävä
      104
      984
    10. Jos se joskus oli molemminpuolista

      niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.
      Ikävä
      74
      914
    Aihe