Kokoomus homojen puolella

http://www.mtv3.fi/uutiset/kotimaa.shtml/arkistot/kotimaa/2010/06/1142720

Elikkä tuommoisen vääryyden meni kokoomus tekemään. Etoo oikein tuollaiset lait.
5140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Eduskunnan "Sodoma ja Gomorra" puoleet Kok, Sdp, Vas... ovat jo hyväksyneet homoliitot avioliitoiksi.
Merkittävää tässä on se että heidän jäsenet istuu myös ekumeenisen evlut suuntauksen puolue poliittisesti valittujen kirkkojen valtuustoissa ja vanhemmistoissa, ympäri maata. Ekumenia = babylonin portto !

http://keskustelu.suomi24.fi/node/9138884

Äänestä
  • kannatus saattaa tuosta syystä nousta, ettei oo menny tuollaisten asioiden puolelle vielä, mutta keskustan riveissakin on homomielisiä, eivät enemistönä kuitenkaan vielä. Onneksi. Kannattaisi säilyttää keskustan nyt puhdas maine.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hohhoi. kirjoitti:

http://www.mtv3.fi/uutiset/kotimaa.shtml/arkistot/kotimaa/2010/06/1142720

Elikkä tuommoisen vääryyden meni kokoomus tekemään. Etoo oikein tuollaiset lait.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu