Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Maanantaina yksi veto

Hollanti - Tanska X

Kerroin 4,20 (unibet)

Panos 55€

Robbenin poissaolo vie Hollannin tehoja. Tanska pelaa tiukkaa puolustuspeliä ja Arsel-kärki Nicklas Bendtner osaa maalinteon. 0-0 tai 1-1
3210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

korvata, siellä on Hollannilla paljon muitakin erinomaisia pelaajia kentällä, ei se yhteen tyssää. Sitä paitsi luulis vastustajan jo tietävän Robbenin yksinkertaisen tyylin pelata, se tekee aina niitä samanlaisia juttuja, siirretään vasurille, siirretään vasurille, siirretään vasurille, vasurilla harhautetaan, kaikki vaan vasurilla eihän sillä sitä oikeaa jalkaa ole olemassa.

Parempi näin ettei ole sitä yksinkertaista pelaajaa kentällä, sanoisin että tästä on jopa hyötyä Hollannille!

Äänestä

Bendtner ei todennäköisesti pelaa.

Ja kun Hollannilla on sellaisia äijiä kuin Sneijder, van Persie, van der Vaart ja Kuyt kentällä niin eiköhän juttien maaliverkko ole tötteröllä muutaman kerran. Ihan ilman Robbeniakin.

Äänestä
  • Hollanti perseraiskaa Tanskan! Varma tieto!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


poppi-heikki kirjoitti:

Hollanti - Tanska X

Kerroin 4,20 (unibet)

Panos 55€

Robbenin poissaolo vie Hollannin tehoja. Tanska pelaa tiukkaa puolustuspeliä ja Arsel-kärki Nicklas Bendtner osaa maalinteon. 0-0 tai 1-1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu