Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

kuinka mies innostuisi

peppuseksistä? Miehet, onko mitään vinkkiä, kuinka saisin mieheni innostumaan peppuseksistä, tai edes yrittämään sitä. Jos mies ei halua peppuseksiä, mikä siihen voi olla syynä. On asiasta keskusteltu, ei ole kuulemma se, että jos olisi sotkuista, ei kipu...tms. Harmittaa vaan kun toinen ei ollenkaan innostu. En ruinaa, mutta pariin otteeseen olen ehdottanut.
61801
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

No on sulla sitten outo mies jos ei perä pano kelpaa, kyllä nyt on jossain vikaa, oisko tarpeen ottaa viagraa jotta toivottu vierailu pepposessa saataiisiin aikaan ?

Äänestä

Olen kyllä nainen, mutta minun mieheni ei myöskään ollut yhtään kiinnostunut peppuseksistä. Sitten yhtenä vkloppuna yllätin mieheni töistä tullessaan laitoin mustat, pitsiset stay-upit, sukkanauhaliivin ja stringit ja olin makkariin laittanut muutaman kynttilän tunnelman saamiseksi.
Sitten seksiin johtaessa kun mies sormetti pillua ja nuoli samalla, ohjasin hänen kätensä myös pepun puolelle ja ohjasin miehen sormet peppureikääni. Ilmeisesti mieheni innostui peppuseksistä kun huomasi miten huohotin kiihkeästi ja olin märkä jo reilusti peppureikään asti, annoin mieheni laittaa liukkaria ja kohta kulli upposikin, tän kerran jälkeen ollaan vkloppusin peppuiltu että vaivannäkö kannatti;)

Äänestä

Tee näin, kun ensin olet huolehtinut paikat puhtaaksi mene sänkyyn kontalleen ja sheikkaa peppua sillai kivasti, asetu niin että pylly on aivan pystyssä ja levitä käsin peppua auki ja laita anaaliin reilusti siihen tarkoitukseen sopivaa liukastetta ja ota mieheltä suihin niin että kulli on valmis uppoamaan pyllyn uumeniin ja pyydä että, nyt on saatava kunnolla kullia pyllyyn.. jos ei tule niin laita mies pihalle ja etsi sellainen joka sen tekee.

Äänestä

Tasan ei käy onnen lahjat. Olen eräässä aikaisemmassa suhteessa nauttinut naisen ehdotuksesta alkaaneesta peppuseksistä. Olen joskus hyväillyt nykyisen kumppanini anuksen ympäristöä vain kuullakseni että "ei tartte!" -- en siis pääse alkua pitemmälle.

Tässä aikaisemmassa suhteessa opin, että myös minun anukseni hyväilemiseen voi liittyä hyvin miellyttäviä tuntemuksia. Mitä jos opettaisit ensin mieheisi nauttimaan takaportin koskettelusta? Esim hieronnan yhteydessä voisit vähitellen laajentaa skaalaa sinne päin. Jos hän alkaa nauttia siitä, sinun on sitten helppo pyytää vastapalvelusta.

Äänestä

mies ei ole SIKA.

Äänestä

Ala ratsastamaan ja ohjaa kyrpä salakavalasti kakkosreiälle.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


nainen jotain vailla kirjoitti:

peppuseksistä? Miehet, onko mitään vinkkiä, kuinka saisin mieheni innostumaan peppuseksistä, tai edes yrittämään sitä. Jos mies ei halua peppuseksiä, mikä siihen voi olla syynä. On asiasta keskusteltu, ei ole kuulemma se, että jos olisi sotkuista, ei kipu...tms. Harmittaa vaan kun toinen ei ollenkaan innostu. En ruinaa, mutta pariin otteeseen olen ehdottanut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu