Onko Kimmo Sasin matka RKP:n

puoluekokoukseen jo youtubilla?
4126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tämä Sasi tappaja, oliko hän taas unessa ajaessaan kokoukseen? Missä on laki näille tappajille Saseille?

Äänestä

.

kokoomukselle vai ärkkopeelle??????

.

Äänestä
  • Kumma ukkeli tämä Sasi, mistä oikeastaan tietää mihin järjestöön tämä limanuljasko oikeastaan kuuluu?

    Äänestä

  • Tämä tässä kirjoitti:

    Kumma ukkeli tämä Sasi, mistä oikeastaan tietää mihin järjestöön tämä limanuljasko oikeastaan kuuluu?

    että pirkanmaalaiset suomenkieliset äänestäjät kerta toisensa jälkeen äänestävät tämän nuljaskon eduskuntaan ja vielä Kokoomuksen riveistä.


    "Kumma ukkeli tämä Sasi, mistä oikeastaan tietää mihin järjestöön tämä limanuljasko oikeastaan kuuluu?"

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


historiallinen kirjoitti:

puoluekokoukseen jo youtubilla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu