Päiväkoti Nappulalinna

cuplataara

Millainen päiväkoti on tuo yksityinen Nappulalinna, olisi kiva kuulla kokemuksia?

4

2584

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pettynyt toimintaan

      mutta meidän kokemuksemme verkanappuloiden eräästä toisesta päiväkodista on erittäin huono. mutta jokainen paikkahan on omansa ja riippuu onko ammattitaitoista henkilökuntaa. toivottavasti nappulalinnassa olisi.

    • Päivänsäde831

      Nappulalinnassa on ammatillista henkilökuntaa. Aivan ihanat tilat päiväkodilla Piikiön vanhassa kunnantalossa. Voin suositella kyllä paikkaa :)

      • pk:ssa edelleen

        Samoin aivan ihanaa palvelua ja olemme olleet asiakkaina toisessakin Verkanappuloiden pk:ssa ja sielläkin ihanaa henkilökuntaa!!!


    • Hoitoon16

      Kyseinen firma on aivan hanurista. Laskutus miten sattuu ja täynnä virheitä. Laskuun yllättäen myös ilmestynyt laskutuslisä?, josta ei mitään puhetta sopimusta tehdessä. Lisäksi tulee vielä jotain ihme kuvaus ja pilleri maksuja käteisellä, ilman kuittia?? Veronkiertoa? Hoitajat ovat ihania, mutta paha rahastuksen maku laitoksessa on. En voi suositella kellekkään. Taitaa olla paikkakunnan kallein laitos, mutta rahalle ei mitään vastinetta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin

      Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni
      Haapavesi
      83
      1449
    2. Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."

      Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä
      Maailman menoa
      67
      1235
    3. Asunnottomuus lisääntyy

      Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ
      Maailman menoa
      202
      1213
    4. Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja

      Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S
      Maailman menoa
      219
      1204
    5. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

      Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
      Ikävä
      12
      1049
    6. Sulle on tullut

      Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä
      Ikävä
      104
      1009
    7. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

      Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
      Ikävä
      134
      936
    8. Minä pyydän,

      jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi
      Ikävä
      65
      913
    9. Ihmeelliseltä pikkunaiselta....

      Jatkakaa vaikka tässä jos on jotain mitä joku haluaa että mä näen... En jaksa, eikä mua kiinnosta sitä jätti ketjua t
      Ikävä
      123
      798
    10. Oletko loukannut

      Oletko loukannut tarkoituksella kaivattuasi?
      Ikävä
      78
      791
    Aihe