hoohhhohooohohohohohohoohohooh

VITTU TEE OOTTE HULLUJA & PASKIAISIA!
8121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Punikki vinkuu viimeisillään.

Äänestä

nimittelyä

Äänestä
  • hoohhhohooohohohohohohoohohooh
    vittupääsikanatsipor
    Kuin sikaa tapettaisiin

    Äänestä

y hd y

Äänestä

kirjoittaja.taitaa napit tehdä tehtäviä kuin tuollaista kirjoittaa..
PAKKOPAITAAN JA SAUNAN TAAKSE SILÄ SIITÄ PÄÄSEE......

Äänestä
  • turha hanurin reikä tunnut olecan täys sontaluukku....

    Äänestä

kokomuksella menee

Äänestä

povari

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vittupääsikanatsipor kirjoitti:

VITTU TEE OOTTE HULLUJA & PASKIAISIA!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu