Viina (39%) ei loppunut mutta lantrinki loppui!
harvinainen ongelma
2
250
Vastaukset
- 99%
Hyvä että, otit esille monia vaivanneen ongelman.Otsikossa oleva kysymys,raakana juomisesta on myöskin mielenkiintoinen ja aiheellinen.Hekilökohtaisesti olen ehdoton raakana juomisen kannattaja.Juominen ja humalaan tuleminen nopeutuu kun jätetään kaikki nesteytys hommat hiihtäjille.Ilmapiiri vapautuu todella nopeasti ja riehakas olotila ajaa juhlaväen anniskelupaikkoihin roimassa etuajassa.Raakana vetäminen jatkuu ja valmista tulee ...ehdit majoitukseen yleisillä kulkuneuvoilla.Ei rasittavia taksijonoja tai turhaa zumbaamista.Nopea rentoutus.
- fffgffgfgfgfff
Juot raakana nii ei tarvi litkii koko ajan pahanmakuista landrikkia ja ei tarvi käydä kokoajan kusel.Vinkki: osta myös viinan lisäks jotain limua niin voit aina kun oot vetäny kulauksen viinaa nii sen perään limua.ei jää suuhun pahaa makua eikä polta sen jälkeen. Hyviä viinoja raakana vetämiseen on suomi viina ja leijona. molemmat on miedon makuisia ja ei polta vaan lämmittää.lisäksi nämä ovat yhtiä halvimpia viinoja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 406953
- 323928
- 453300
- 402909
- 172686
- 372228
- 162186
- 412133
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons482067- 392000