Viina (39%) ei loppunut mutta lantrinki loppui!
harvinainen ongelma
2
259
Vastaukset
- 99%
Hyvä että, otit esille monia vaivanneen ongelman.Otsikossa oleva kysymys,raakana juomisesta on myöskin mielenkiintoinen ja aiheellinen.Hekilökohtaisesti olen ehdoton raakana juomisen kannattaja.Juominen ja humalaan tuleminen nopeutuu kun jätetään kaikki nesteytys hommat hiihtäjille.Ilmapiiri vapautuu todella nopeasti ja riehakas olotila ajaa juhlaväen anniskelupaikkoihin roimassa etuajassa.Raakana vetäminen jatkuu ja valmista tulee ...ehdit majoitukseen yleisillä kulkuneuvoilla.Ei rasittavia taksijonoja tai turhaa zumbaamista.Nopea rentoutus.
- fffgffgfgfgfff
Juot raakana nii ei tarvi litkii koko ajan pahanmakuista landrikkia ja ei tarvi käydä kokoajan kusel.Vinkki: osta myös viinan lisäks jotain limua niin voit aina kun oot vetäny kulauksen viinaa nii sen perään limua.ei jää suuhun pahaa makua eikä polta sen jälkeen. Hyviä viinoja raakana vetämiseen on suomi viina ja leijona. molemmat on miedon makuisia ja ei polta vaan lämmittää.lisäksi nämä ovat yhtiä halvimpia viinoja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra haluaa muuttaa
maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....1909569Onnea Riikka! Työttömyys aste on nyt täysi kymppi!
🎯 💪 Kiitoksia Riikalle ansiokkaasta työstä Suomen kansantalouden tuhoamisessa. V.Putin suljetun rajan tuolla puolen304331Hyvällä tuurilla Suomen väkiluku nousee 7 miljoonaan
Vuoteen 2050 mennessä, mikäli onnistumme maahanmuuttopolitiikassa hyvin. Näin analysoi väestötieteen tohori Hiilamo. ht1053898Riikka jytkytti työttömyyden uuteen ennätykseen!
Erinomaista työtä jälleen kerran irvistelevältä saksiniekalta. ”Yhtä korkeaa työttömyysastetta ei löydy työvoimatutkimu953789- 1983257
Päivän Riikka: Valmet Automotive aloittaa jättimäiset muutosneuvottelut
😭😭😭😭😭😭😭 Tämäkin vielä, Brutukseni. Että ei olisi Suomen historian pahimmat työttömyysluvut riittäneet, niin Riik182805Rakastan sua mutten uskalla jutella sulle
Kumpa sä näkisit tämän viestin❤️ Kaipaan sua vaikka oot välillä ihan lähellä mutten saa sanottua sulle enää mitään. Ujos1221347Mihin rakastuin sinussa?
Rakastuin siihen, miten katsoit minua Rakastuin siihen, miten hymyilit minulle Rakastuin siihen, kuinka hyväksi sait its661277- 901144
Anssi Heikkilä umpirehellisenä - Rankka yö TTK-yllätystippumisen jälkeen!
Minkä parin tai kenen olisi mielestäsi pitänyt tippua TTK:sta? Tämä oli kyllä todellinen yllätys, että Mira Luoti ja A151131