Täysin yliarvostettua PA*KAA

Siis koko tämä prinsessähää humu on yhtä vitun paskaa SAATANA!!!!!!!!!!!!1
6333
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

eihän tämmöisen tavallisen tallaanjan elämään paljon vaikutta, meneekö ne naimisiin vai ei. Mutta kyllä aion juhlat telkusta katsoo. Onhan siinä kauniita ihmisiä ja erkipäivästä poikeavia seremonioija. Eikähän se mua paremmaksi tai hunommaksi tee, katsoin tai jätän katsomatta. Jos ulkona sataa, niin ei ole muutakaan tekemistä.

Äänestä

kiinnosta, menis vaan nopeesti ohi koko touhu, ihan yli mainostettua.

Äänestä

Vittu että vituttaa JUMALAUTA!! MIKSI ME PALVOMME NAAPUREIDEN TURHIA KUNINKAALISIA KUIN SOKEAT LAMPAAT?

Äänestä

joskus mukavampaa katsoa jotain kaunista, myönteistä, ihanaa.Sotaa ja tappelua ja murhia on jo aivan kylliksi.Samoin sinunlaisia agressiivisia ihmisiä.

Äänestä
  • Suomalaiset juntit eivät tajua mitään jos mies omistaa keskimäärin puolet toista kengät niin ruotsalainen mies omistaa 40 net ja nykyään miehet käyttävät kosmetiikkaan ja itseensä enemmän rahaa kuin naiset.
    Kuka haluaisi haista hielle ja paskalle.

    Äänestä

Varmastikin vituttaa kun nähtiin sivistynyt juhla naapurimaasta. Suomessa tämän kokoinen juhla olisi ollut kännisten örveltäjien oma yrjöfestari.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


evvkevvkevvkevvkevvk kirjoitti:

Siis koko tämä prinsessähää humu on yhtä vitun paskaa SAATANA!!!!!!!!!!!!1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu