en tiiä ajattelekko mua enää yhtään tai tunsitko ees yhtää mitään sillon mut voin sanoa et aattelen sua ihan liikaa, oon niin erilainen ku sä mut oot ainut ketä kohtaan oon oikeesti tuntenu jotai näin paljon. toivottavast löydät sen oikeen viel itelles
aaapuahh m->n
Mjoo.
19780
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Mutta se oikea hänelle et ole sinä?
tiedät, jos oikeen tarkkaan mietit ja sydäntäs kuuntelet :)
Luulin että "se oikea"mulle olisit ollut sinä, jos siis sattuisit olemaan eräs tietty henkilö :)
"se oikea" ; ) Se tiedetään, on sitten lähellä tai kaukana niin kuuluvaa syvintä kaipausta.
Nyt välistä taas hymyilyttää, edes hetkisen.
millon oli sillon?
lauantaina liian kauan sitten.
monta?
toukokuus tais olla, tarkkaa päivää en muista kyll.
millä tavalla te ootte niin erilaisia? oletko varma että hän ei tykkää sinusta? :''(
oikee osaa mitään varmaa sanoo mut hän on niin puhelias ja näin ja mä oon tämmöne hissuttelija ainaki hänen seurassa :(
Mä soitin ja yritin selvittää asioita mut kun ei kelpaa ni ei...
eihän tollasella nyt mitään väliä ole :) aika monet miehet tuppaa olee vähän hiljaisia kun on mukava
nainen vieressä (ei tuu ainenkaan sanottua mitään tyhmää : D)
Ja niinhän ne vastakohdat täydentää..
kaikki ihmiset on joskus ujoja, kömpelöitä tai sitte tulevat sanoneeksi liikaakin kaikkea typerää tai mitä ei ois pitäny :D, kun tykkää toisesta paljon. mut se voikin olla sen toisen mielestä söpöä :)
ja jos et todella ole varma naisen ajatuksista niin älä nyt heitä toivoa pois. . :)On tietysti näin ulkopuolisena vaikea sanoa mitään, kun ei taustoja tiedä (esim.oletteko tavanneet vain tuolloin vai useamminkin) mutta jos tämä nainen on yhtään samanlainen kuin minä tai kukaan tuntemistani naisista niin todennäköisesti olet hänen mielessään... (jos siis ei ole varattu) näin minä ajattelen.
melko useest ollaan tavattu ja se tunteide viimeistely oli sillo yhellä kerralla ja sen jälkee nähnykkää häntä tai saanu yhteyttä. Mitäs täsä odotelles :( muuta en osaa kyllä täs tilantees tehä.
kesälesk i
ets i
seks i
en mä tahdo ketään muuta, jos olet hän. Haluan sinut/hänet. Älä sano tuolla lailla, että ''toivottavast löydät sen oikeen vielä itelles''. Olen löytänyt sen jo, tai ainakin niin sydämessä tuntuu. I mss u!
Etkö sä itse löytänyt sitä oikeaa? Mäpäs melkein löysin, mutta tajusinkin, että sähän se mun oikea olet :) En nyt vaan oo viitsinyt ottaa yhteyttä, kun et säkään oo ottanut..
Soita, onhan sulla mun numero, ainakin toivottavasti vielä.
mä sulle viestii ainaki yrittäny laittaa.
varmaan ole se, ketä kaipailen. Vaikutit vaan niin häneltä! No, aina ei käy niin kun toivois. :(