Martin innovaatio

Seksihuonekalut.
Muistaako Mara?
481
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tässä minä ryssä-ernesto olen vielä nuori ja nätti, mutta homo jo silloin.

http://media.photobucket.com/image/ugly man/philippe1001/SealedKnot35.jpg

Ps. ryssäerneston seko vietiin ennätysajassa ämmässuolle hoh, hoh, hoooooooooo

Äänestä
  • Marat ja Sepit täytyy maskeerata, ettei ne tuolta näyttäisi.

    Äänestä

  • Pummipienelläpeellä kirjoitti:

    Marat ja Sepit täytyy maskeerata, ettei ne tuolta näyttäisi.

    kiin controlmannisena esiintymisestä

    Äänestä

.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Raatokärpänen ym ym kirjoitti:

Seksihuonekalut.
Muistaako Mara?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu