Kyllä minua taas otti syvältä katsoessani lauantaisia häitä telkasta. Siinä Kalle ”luovutti” tyttärensä!
Ei hemmetti. Ei nainen ole mikään esine, joka luovutetaan toisen miehen haltuun. Minusta äärimmäisen törkeää naisen alistamista!
Piti sitten sunnuntaina kahden aikaan lähteä rauhoittumaan. Menimme nakurannalle ottamaan aurinkoa. Olihan jopa tuulensuojassakin hieman viileätä, mutta tuo rajaton auringon otto on niin kertakaikkisen ihanaa.
Tuollaista naisen alistamista on täälläkin jatkuvasti noissa ryhmäseksifantasioissa. Ajattelisitte, mitä kirjoitatte, älkääkä kirjoittako, mitä ajattelette.
Minä olen alkanut nähdä miehet objektina. Kadulla katselen miesten haaroja ja herkuttelen ajatuksella, kuinka ihanalta tuntui antaa kunnon potku jalalla tai polvella. Nähdä miehen silmissä se hetken tuskan ja kauhun väläys ja kuinka katse suorastaan sammuu miehen pudotessa hiljaa ähkäisten polvilleen. Eikös vaa kiihota ketä tahansa.
Naisen alistamista
Kutsuni.
1
615
Vastaukset
Sinussa on halu alistaa ja kiduttaa miesparkaa..Uskallatkos toteuttaa?Postini on [email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naisella tisulit, kuin lehemän utarehet
Oli kyllä isot tisulit naisella, kuin lehemän utarehet, vaikka paita oli päällä, niin tisulit erottui.657283Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli652773Kemijärven festarit 2025
Onpas taas niin laimea meininki. Eikö tosiaan saada parempia artisteja? ☹️191902Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä181898- 1471894
Johanna Tukiainen hakkasi miehen sairaalaan!
Viime päivien tiktok-keskusteluissa on tullut esiin, että Johanna Tukiainen on jatkanut väkivaltaista käytöstään. Hän h1361781Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?291582- 1021467
- 381271
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411216